• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

رفع مشکل آب شهرک ولایت فاز ۲ کرمانشاه

  • کد خبر : 7717
  • ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶
رفع مشکل آب شهرک ولایت فاز ۲ کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، مهدی رشیدپوراظهار داشت: پیرو درخواست مکتوب اهالی شهرک ولایت فاز ۲ در خصوص قطع طولانی مدت و کاهش فشار آب، کارشناسان این مدیریت جهت رفع مشکل پس از بازدید و بررسی های میدانی و فنی نسبت به رفع مشکل اقدام کردند. وی افزود: عملیات اجرایی در قالب برنامه ای منسجم و هماهنگ با […]

به گزارش پاتاق نیوز، مهدی رشیدپوراظهار داشت: پیرو درخواست مکتوب اهالی شهرک ولایت فاز ۲ در خصوص قطع طولانی مدت و کاهش فشار آب، کارشناسان این مدیریت جهت رفع مشکل پس از بازدید و بررسی های میدانی و فنی نسبت به رفع مشکل اقدام کردند.

وی افزود: عملیات اجرایی در قالب برنامه ای منسجم و هماهنگ با همکاری واحدهای مرتبط ازجمله؛ امور بهره برداری آبفای کرمانشاه، امور آبفای منطقه ۲ و اهتمام و تلاش بی وقفه اکیپ اجراییات طرحهای آب و فاضلاب کرمانشاه به نحوی بود که با تلاش و اهتمام جدی همکاران این مدیریت منجر به رفع مشکل شهروندان ساکن در شهرک ولایت و رضایت مندی مشترکین منطقه مذکور گردید.

رشیدپور به مدار آوردن خط ۲۰۰ میلی متر آزبست به متراژ ۳۸۰ متر(از انتهای خیابان چوب فروشهای دیزل آباد تا بلوار بهرام آبادی شهرک ولایت فاز دو)، لوله گذاری به متراژ ۵۰ متر با لوله ۹۰ پلی اتیلن و نصب دو دستگاه شیر قطع و وصل ۱۵۰ و۸۰  میلی متری و انجام دو مورد رینگ (اتصال) شبکه را از اقداماتی برشمرد که عملیات اجرایی اش به انجام رسیده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=7717
  • 293 بازدید

برچسب ها