• امروز : یکشنبه - ۲۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 11 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Sunday - 17 October - 2021
معاون دادستان کرمانشاه:

رفع موانع صادراتی در مرزها یکی از راه‌های تحقق شعار سال است

  • کد خبر : 16934
  • ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۵
رفع موانع صادراتی در مرزها یکی از راه‌های تحقق شعار سال است
قصرشیرین - معاون پیشگیری از وقوع جرم و حفظ حقوق عامه دادستان کرمانشاه گفت: رفع موانع صادراتی و مشکلات تجار و صادرکنندگان یکی از راه‌های تحقق شعار «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» است.

به گزارش پاتاق نیوز، محمدامین رحیمی روز یکشنبه در حاشیه بازدید از مرزهای خسروی و پرویزخان قصرشیرین، افزود:  این بازدید در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری سال انجام شده است.

وی گفت: بعد از نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری به نام «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» بلافاصله رییس قوه قضاییه جلساتی در این خصوص برگزار کرد و دستورات لازم در این راستا صادر شد.

او همچنین از برگزاری جلسات دادستانی کرمانشاه با اداره کل گمرکات استان خبر داد و گفت: این سفر برای تحقق شعار سال و رفع موانع صادراتی خواهد بود.

رحیمی تصریح کرد: بازدیدهای میدانی هم به منظور نظارت و هم  بررسی روند صادرات کالا در مرزها و مشکلات تجار، رانندگان و کارگران را خواهیم داشت و برای رفع موانع اقدامات لازم انجام می شود و امیداوارم شاهد تحقق شعار سال باشیم.

وی با تقدیر از فعالیت گمرک در مرز گفت: اقدامات به خوبی در حال انجام است و نواقصی هم که وجود داشته باشد تذکر داده می شود و انتظار است برای رفع آنها اقدام شود.

مدیرکل گمرکات استان کرمانشاه هم در این بازدید گفت: نیروهای گمرک در روزهای تعطیل سال جدید در مرزها مستقر بودند و بر روند صادرات کالا نظارت کامل دارند.

خلیل حیدری افزود: براساس رسالت سازمانی همواره در مرز مشغول کار هستیم و امسال با توجه به شعار سال با همکاری سازمان‌های ناظر موانعی که در مسیر صادرات کالا هست را برطرف می‌کنیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=16934
  • 121 بازدید