• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

رقابت قصه‌گویان کرمانشاهی در جشنواره‌ای ۳ روزه

  • کد خبر : 8541
  • ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۸:۰۹
رقابت قصه‌گویان کرمانشاهی در جشنواره‌ای ۳ روزه

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه از برگزاری بخش استانی بیست و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در مهرماه امسال خبر داد. مهناز فتاحی با بیان اینکه مراسم اختتامیه بخش استانی بیست ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی طی روزهای ۲۱، ۲۲ و ۲۳ مهرماه در کرمانشاه برگزار می‌شود، افزود: در این […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه از برگزاری بخش استانی بیست و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در مهرماه امسال خبر داد.

مهناز فتاحی با بیان اینکه مراسم اختتامیه بخش استانی بیست ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی طی روزهای ۲۱، ۲۲ و ۲۳ مهرماه در کرمانشاه برگزار می‌شود، افزود: در این سه روز شرکت‌کنندگان به ارائه قصه‌های خود در بخش‌های مختلف این جشنواره می پردازند.


فتاحی درباره تعداد قصه‌های ارسالی به دبیرخانه استانی جشنواره گفت: ۷۵۰ قصه برای شرکت در بخش‌های مختلف بخش استانی بیست ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی ارسال شده است.


فتاحی با بیان اینکه “منیژه السادات حسینی”، “فرانک گلشن پور”، “فرزانه لطیفی” به عنوان داوران مرحله استانی جشنواره قصه گویی در کرمانشاه معرفی شده‌اند، گفت:  کار داوری اولیه آثار رسیده به جشنواره قصه‌گویی استانی از سوی داوران منتخب انجام گرفته و منتخبین برای رقابت در جشنواره استانی حضور پیدا خواهند کرد.


مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه گفت: در مراسم اختتامیه جشنواره قصه‌گویی استانی،برگزیدگان مشخص و برای شرکت در بخش منطقه‌ای و کشوری به دبیرخانه بیست ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی معرفی می‌شوند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8541
  • 230 بازدید

برچسب ها