• امروز : چهارشنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 4 - جماد أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 8 December - 2021

روزهای گرم در انتظار کرمانشاهی‌ها/ دمای گرم‌ترین نقطه استان به ۴۵ درجه رسید

  • کد خبر : 10888
  • ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰
روزهای گرم در انتظار کرمانشاهی‌ها/ دمای گرم‌ترین نقطه استان به ۴۵ درجه رسید

به گزارش پاتاق نیوز،  کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت:دمای هوا از روز شنبه هفته آینده به تدریج و با روندی آرام افزایش می‌یابد، افزایش دما و گرمی هوا در اواسط هفته آینده بیشتر احساس خواهیم کرد. شهناز حق‌پرست در خصوص آخرین وضعیت دمای هوا، اظهار داشت: تا اوایل هفته آینده هوای استان کمان‌کان صاف تا […]

به گزارش پاتاق نیوز،  کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان کرمانشاه گفت:دمای هوا از روز شنبه هفته آینده به تدریج و با روندی آرام افزایش می‌یابد، افزایش دما و گرمی هوا در اواسط هفته آینده بیشتر احساس خواهیم کرد.

شهناز حق‌پرست در خصوص آخرین وضعیت دمای هوا، اظهار داشت: تا اوایل هفته آینده هوای استان کمان‌کان صاف تا کمی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد خواهد بود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان کرمانشاه با بیان اینکه دمای هوا تا پایان هفته تغییر چندانی نخواهد داشت، گفت: دمای هوا از روز شنبه هفته آینده به تدریج و با روندی آرام افزایش می‌یابد، افزایش دما و گرمی هوا در اواسط هفته آینده بیشتر احساس خواهیم کرد.

وی دمای هوای کرمانشاه طی ۲۴ ساعت گذشته را بین حداقل ۱۶ و حداکثر ۳۷ درجه سانتی‌گراد اعلام کرد و گفت: طی این مدت سومار با بیشینه دمای ۴۵ درجه سانتی‌گراد و بخش حمیل با کمینه دمای ۱۲ درجه سانتی‌گراد به عنوان گرم‌ترین و خنک‌ترین نقطه استان گزارش شده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10888
  • 129 بازدید

برچسب ها