• امروز : دوشنبه - ۲ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 22 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 23 May - 2022

روز بدون فوت اما با ۶۷ بستری جدید در اثر کرونا

  • کد خبر : 11852
  • ۲۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱
روز بدون فوت اما با ۶۷ بستری جدید در اثر کرونا

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: هم اکنون ۲۸۴ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند. مهدی محمدی اظهار داشت: در شبانه روز گذشته ۲۱ مورد بیمار مثبت بستری مبتلا به کرونا در استان شناسایی شدند و جمع موارد مثبت بستری به ۳۸۲۵ […]

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: هم اکنون ۲۸۴ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.

مهدی محمدی اظهار داشت: در شبانه روز گذشته ۲۱ مورد بیمار مثبت بستری مبتلا به کرونا در استان شناسایی شدند و جمع موارد مثبت بستری به ۳۸۲۵ نفر رسید.

وی افزود: هم اکنون ۲۸۴ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: در ۲۴ ساعت گذشته موردی از فوت در اثر ابتلا به کرونا در استان نداشتیم و مجموع جان باختگان در اثر ابتلا به کووید ۱۹ در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تا کنون ۵۴۶ نفر می باشد.

وی تصریح کرد: از زمان شروع اپیدمی تا کنون در استان ۱۱۴۳۵ نفر بستری و ۱۰۶۰۵ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند.

محمدی در پایان، گفت: همچنین در شبانه روز گذشته ۶۷ بیمار جدید با علائم کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شده و ۴۰ نفر نیز پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شده اند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11852
  • 103 بازدید

برچسب ها