• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022

روند رو به رشد بیماری کرونا در کرمانشاه/ تنها با پیشگیری می‌توان با کووید ۱۹ مقابله کرد

  • کد خبر : 12016
  • ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹
روند رو به رشد بیماری کرونا در کرمانشاه/ تنها با پیشگیری می‌توان با کووید ۱۹ مقابله کرد

به گزارش پاتاق نیوز، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: روند رو به رشد بیماری در استان فقط با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم کاهش می‌یابد. ابراهیم شکیبا در خصوص اوج‌گیری دوباره بیماری کرونا در استان، اظهار داشت: طی روزهای اخیر تعداد بیماران کووید ۱۹ در استان افزایش یافته است. وی ادامه داد: این موضوع با […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: روند رو به رشد بیماری در استان فقط با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم کاهش می‌یابد.

ابراهیم شکیبا در خصوص اوج‌گیری دوباره بیماری کرونا در استان، اظهار داشت: طی روزهای اخیر تعداد بیماران کووید ۱۹ در استان افزایش یافته است.

وی ادامه داد: این موضوع با توجه به کم شدن حساسیت مردم در برابر بیماری کرونا ویروس در راستای رعایت پروتکا‌های بهداشتی به خصوص استفاده از ماسک، شرکت در مراسماتی که وجود داشت، دقیقا قابل پیش‌‌بینی بود و شاهد افزایش تعداد بیماران و آمار مرگ و میر در استان هستیم.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ادامه داد: بیماری کرونا با طولانی شدن زمان آن برای مردم عادی شده به طوریکه مردم دیگر کمتر از ماسک استفاده می‌کنند، انتظار داریم  هم‌استانی‌ها همانگونه که از ابتدای اپیدمی تا امروز همکاری خوبی با خادمان خود در حوزه بهداشت و درمان دانشگاه داشته‌اند همچنان این همکاری تداوم داشته باشد.

وی تصریح کرد: با این بیماری فقط با پیشگیری می‌توان مقابله کرد و روند رو به رشد بیماری در استان فقط با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم کاهش می‌یابد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12016
  • 136 بازدید

برچسب ها