• امروز : دوشنبه - ۶ بهمن - ۱۳۹۹
  • برابر با : 12 - جماد ثاني - 1442
  • برابر با : Monday - 25 January - 2021

رژه نیروهای مسلح در کرمانشاه برگزار شد

  • کد خبر : 5995
  • ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹
رژه نیروهای مسلح در کرمانشاه برگزار شد

به گزارش پاتاق نیوز، آیت الله مصطفی علما نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در اینمراسم گفت: ارتش مکتبی ما در تمام صحنه‌ها همیشه حاضر بوده است. وی با اشاره به تقدیم ۴۸ هزار شهید ارتش به انقلاب و نظام، اظهار داشت: تمام یگان‌های ارتش حماسه‌هایی را در ابتدای انقلاب و خنثی کردن […]

به گزارش پاتاق نیوز، آیت الله مصطفی علما نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در اینمراسم گفت: ارتش مکتبی ما در تمام صحنه‌ها همیشه حاضر بوده است.
وی با اشاره به تقدیم ۴۸ هزار شهید ارتش به انقلاب و نظام، اظهار داشت: تمام یگان‌های ارتش حماسه‌هایی را در ابتدای انقلاب و خنثی کردن کودتا‌ها خلق کردند و در بسیاری از عملیات‌های مهم و ماندگار دفاع مقدس  حضور مؤثری داشتند.
آیت الله علما با بیان اینکه هم اکنون بسیاری از نیرو‌های ارتشی در حال خدمت رسانی به هموطنان سیل زده هستند، گفت: ارتش چنین نیروی محبوبی است و به طور کلی نیرو‌های نظامی کشور محبوبیت خاصی بین مردم دارند.
نماینده، ولی فقیه در استان با اشاره به قرار دادن سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی از سوی آمریکا اظهار داشت: این‌ها ۸۲ میلیون جمعیت را در این لیست قرار دادند که نشدنی است.
آیت الله علما تصریح کرد: سپاه و ارتش ید واحدی هستند و آمریکا برای اختلاف افکنی بین نیرو‌های انقلابی راه به جایی نمی‌برد.
نیرو‌های مسلح در کنار هم آماده دفاع از کیان نظام هستند
فرمانده قرارگاه غرب ارتش نیز در این مراسم گفت: امروز، روز بیعت با امام (ره)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، شهدای والامقام و ملت مسلمان ایران است.
امیر فرهاد آریان فر افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران با تقدیم ۴۸ هزار شهید والامقام همچنان در دفاع از اسلام، انقلاب و ایران اسلامی آماده است و تا ظهور دولت حق و نابودی فساد تا سرحد شهادت از نظام جمهوری اسلامی دفاع می‌کنیم.
وی به اقدام خصمانه آمریکا در مورد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: ما بیشتر از گذشته در کنار برادران سپاهی، بسیجی، نیروی انتظامی و مرزبانی هستیم.
فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش اظهار داشت: نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران با تأسی از سیره نبوی و ائمه اطهار با کسب آمادگی‌های رزمی در دفاع از کیان نظام جمهوری اسلامی و عزت و ناموس ملی آمادگی دارند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5995
  • 143 بازدید

برچسب ها

نوشته های مشابه