• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022

رییس و اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس وارد کرمانشاه شدند/ اولین برنامه بازدید از سد داریان

  • کد خبر : 12501
  • ۰۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۵
رییس و اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس وارد کرمانشاه شدند/ اولین برنامه بازدید از سد داریان

به گزارش پاتاق نیوز، سیدجواد ساداتی‌نژاد رییس و اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با همراهی نمایندگان استان، عصر امروز (۹مهرماه) با استقبال استاندار، رییس سازمان جهاد کشاورزی استان و جمعی از مدیران وارد کرمانشاه شدند. در برنامه سفر اعضای کمیسیون کشاورزی که آرش لهونی زره تن نماینده مردم اورامانات […]

به گزارش پاتاق نیوز، سیدجواد ساداتی‌نژاد رییس و اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی با همراهی نمایندگان استان، عصر امروز (۹مهرماه) با استقبال استاندار، رییس سازمان جهاد کشاورزی استان و جمعی از مدیران وارد کرمانشاه شدند.

در برنامه سفر اعضای کمیسیون کشاورزی که آرش لهونی زره تن نماینده مردم اورامانات و محمد رشیدی عضو این کمیسیون و نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی نیز حضور دارد؛ امروز از سد داریان و منطقه اورامانات بازدید و مطالبات مردم برای اجرای سامانه سردسیری نیز پیگیری می شود.

لهونی نماینده مردم اورامانات در فرودگاه کرمانشاه در سخنانی گفت: اجرای پروژه سامانه سردسیری باعث کاهش بیکاری و رونق تولید در استان کرمانشاه، رفع مشکلات آب شرب، کشاورزی و صنعتی منطقه اورامانات می‌شود و از پیگیری مجدانه استاندار و دکتر رشیدی عضو کمیسیون و اعضای مجمع در پیگیری این مهم تشکر می کنم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12501
  • 201 بازدید

برچسب ها