• امروز : سه شنبه - ۲۵ خرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : 6 - ذو القعدة - 1442
  • برابر با : Tuesday - 15 June - 2021

زائران اربعین از مرز خسروی عازم کربلا شوند

  • کد خبر : 8656
  • ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۵
زائران اربعین از مرز خسروی عازم کربلا شوند

به گزارش پاتاق نیوز،  فرمانده انتظامی استان گفت: از زائرانی که قصد سفر به کربلای معلی دارند دعوت می‌کنیم تا این مرز را برای سفر معنوی خود انتخاب کنند. سردار “علی اکبر جاویدان” فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: در حال حاضر مقدار معطلی زائران در گیت‌های خروجی حدود ۱۰ ثانیه و کل زمانی که برای ورود یا […]

به گزارش پاتاق نیوز،  فرمانده انتظامی استان گفت: از زائرانی که قصد سفر به کربلای معلی دارند دعوت می‌کنیم تا این مرز را برای سفر معنوی خود انتخاب کنند.
سردار “علی اکبر جاویدان” فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: در حال حاضر مقدار معطلی زائران در گیت‌های خروجی حدود ۱۰ ثانیه و کل زمانی که برای ورود یا خروج از مرز خسروی صرف می‌کنند به ۵ دقیقه می‌رسد.
وی ادامه داد: زائرانی هم که مرز خسروی را برای تردد خود عبور کرده اند از شرایط موجود رضایت کامل داشته و امنیت مسیر خود را نیز بسیار عالی توصیف کرده اند.
سردار جاویدان تصریح کرد: زائران از ۵۸ گیت امکان تردد دارند و علاوه بر آن پارکینگ‌های خوبی نیز برای حضور زوار پیش بینی شده تا این دغدغه زوار نیز مرتفع شود.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: در حاضر پارکینگ‌های تعبیه شده ظرفیت پارک حدود ۲۵ تا ۳۰ هزار خودرو را دارد و توصیه‌ای هم که به زوار داریم این است خودروی خود را در این پارکینگ‌ها قرار دهند.
وی یادآوری کرد: شرایط برای ورود و خروج زوار از مرز خسروی کاملا فراهم است و پلیس توانسته امنیت آن‌ها را به خوبی برقرار کند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8656
  • 181 بازدید

برچسب ها