• امروز : دوشنبه - ۱۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 11 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 8 August - 2022

زلزله ۵/۱ ریشتری خانقین هیچ خسارتی برای استان نداشته است

  • کد خبر : 10995
  • ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۷
زلزله ۵/۱ ریشتری خانقین هیچ خسارتی برای استان نداشته است

به گزارش پاتاق نیوز ،به نقل از خبرگزاری مهر ، مدیرکل بحران استان کرمانشاه با اشاره به وقوع زلزله ۵/۱ ریشتری خانقین عراق که در شهرهای گیلانغرب، قصرشیرین و سرپل ذهاب احساس شد گفت: این زلزله هیچ گونه خسارت جانی و مالی نداشته است. جلیل بالایی اظهار کرد: با توجه به وقوع زلزله‌های پیاپی و پس لرزهای باقی […]

به گزارش پاتاق نیوز ،به نقل از خبرگزاری مهر ، مدیرکل بحران استان کرمانشاه با اشاره به وقوع زلزله ۵/۱ ریشتری خانقین عراق که در شهرهای گیلانغرب، قصرشیرین و سرپل ذهاب احساس شد گفت: این زلزله هیچ گونه خسارت جانی و مالی نداشته است.

جلیل بالایی اظهار کرد: با توجه به وقوع زلزله‌های پیاپی و پس لرزهای باقی مانده از زلزله سنگین سال ۹۶ در استان کرمانشاه تمامی شهرهای غربی استان آمادگی کامل برای مدیریت هر گونه بحران احتمالی از جمله زلزله را دارند.

وی با اشاره به مرکز زلزله ۵/۱ ریشتری ظهر امروز گفت: مرکز زلزله امروز خانقین عراق بود که در برخی شهرهای استان کرمانشاه نیز احساس شد.

بالایی افزود: پس از وقوع زلزله فرمانداران شهرستان‌های گیلانغرب، قصرشیرین و سرپل ذهاب به محل‌های حادثه خیز هر سه شهرستان سرکشی کردند و هیچ گونه خسارتی مشاهده نشد.

گفتنی است، یکشنبه ۲۱ آبان ماه سال ۹۶ زلزه‌ای به بزرگی ۷/۳ در مقیاس ریشتر در شهرستان‌های گیلانغرب، قصرشیرین و سرپل‌ذهاب به‌وقوع پیوست که تلفات جانی و مالی گسترده‌ای به‌دنبال داشت.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10995
  • 133 بازدید

برچسب ها