۞ امام خامنه ای(مدظله العالی):
اگر زحمات شما[خبرنگارها] نباشد، این لحظه‌ها هرگز ماندگار نمی‌شود؛ شما آن را حفظ می‌کنید و در اختیار افکار مردم قرار می‌دهید.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » تاپ 1 » سیاسی
  • شناسه : 8996
  • ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۲۲
  • 187 بازدید
  • ارسال توسط :
زمان ثبت نام دواطلبان انتخابات دهم تا شانزدهم آذرماه ۹۸

زمان ثبت نام دواطلبان انتخابات دهم تا شانزدهم آذرماه ۹۸

به گزارش پاتاق نیوز، فرماندار کرمانشاه از زمان ثبت نام برای دواطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی دهم تا شانزدهم آذرماه جاری خبر داد. فضل الله رنجبراظهار کرد:از دهم آذر ماه جاری فرایند رسمی و اجرائی، ثبت نام از نامزدهاو کار‌های انتخابات ۹۸ شروع می‌شود. وی خاطر نشان کرد:تشکیل هیئت های اجرایی و ثبت نام از داوطلبان […]

به گزارش پاتاق نیوز، فرماندار کرمانشاه از زمان ثبت نام برای دواطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی دهم تا شانزدهم آذرماه جاری خبر داد.

فضل الله رنجبراظهار کرد:از دهم آذر ماه جاری فرایند رسمی و اجرائی، ثبت نام از نامزدهاو کار‌های انتخابات ۹۸ شروع می‌شود.

وی خاطر نشان کرد:تشکیل هیئت های اجرایی و ثبت نام از داوطلبان از دهم تا شانزدهم آذرماه در محل فرمانداری های حوزه انتخابیه اصلی یعنی مرکز حوزه انتخابیه انجام می شود و در خارج کشور هم از طریق کنسولگریها سفارت خانه انجام می گیرد.

فرماندار کرمانشاه افزود:فعالیت نامزدهای انتخاباتی در فضای مجازی تحت عنوان نامزدی یا کاندیداتوری انتخابات مجاز نمی باشد و هیات بازرسی انتخابات رسما کار خود را شروع کرده و هفته آینده در قالب اطلاعیه به سمع و نظر مردم می رسانند .

رنجبر تاکید کرد: اگر کسی گزارشی از فعالیت های غیر قانونی کاندیدا داشته باشد به هیئت های بازرسی ارائه می دهند و هیئت ها هم از طریق مراجع قانونی و قضایی پیگیر خواهند شد.

وی در پایان گفت:طبق قانون مصوب تبلیغات تحت عنوان کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی فقط یک هفته قبل از انتخابات مجاز و قانونی می باشد .   منبع: تابناک

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*