• امروز : جمعه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 28 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Friday - 3 December - 2021

زنگ‌های پاسخگویی با بازگشایی کلاس‌های درس به صدا در می‌آید

  • کد خبر : 11676
  • ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰
زنگ‌های پاسخگویی با بازگشایی کلاس‌های درس به صدا در می‌آید

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس اداره ‌اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: دو خط تلفن در خصوص پاسخگویی به خانواده‌ها و دریافت پیشنهادات و انتقادات والدین درباره بازگشایی مدارس در سال تحصیلی پیش‌رو راه‌اندازی شده است. رضا شیرزادی اظهار داشت: اداره کل آموزش و پرورش استان در استای تکریم ارباب رجوع و […]

به گزارش پاتاق نیوز، رئیس اداره ‌اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: دو خط تلفن در خصوص پاسخگویی به خانواده‌ها و دریافت پیشنهادات و انتقادات والدین درباره بازگشایی مدارس در سال تحصیلی پیش‌رو راه‌اندازی شده است.

رضا شیرزادی اظهار داشت: اداره کل آموزش و پرورش استان در استای تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی سریع به اولیای دانش‌آموزان در خصوص بازگشایی مدارس و حضور دانش‌آموزان در کلاس‌های درسی در راستای رفع نگرانی و دغدغه خانواده‌ها دو خط تلفن بدین منظور راه‌اندازی کرده است.

رئیس اداره ‌اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمانشاه ادامه داد: از تمامی اولیا و دانش‌آموزان در اقصی نقاط استان درخواست داریم در نحوه ورود به مدرسه مسائل و مشکلات را با شماره‌های ۰۹۹۱۶۶۸۵۳۸۶ و خط ثابت ۰۸۳۳۸۲۳۰۹۴۲ از طریق فضای مجازی و یا تماس تلفنی با ما درمیان بگذارند.

وی این اطمینان را به خانواده‌های دانش‌آموزان داد که مسائل و مشکلات از طریق کارگروه‌های مختلف مستقر در اداره کل پیگیری می‌شود  و با اظهار امیدواری، ادامه داد: ان‌شاءالله یک سال تحصیلی متفاوت با کمترین دغدغه و استرس برای دانش‌آموزان و اولیای دانش‌آموزان را به پایان خواهم رساند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11676
  • 120 بازدید

برچسب ها