• امروز : دوشنبه - ۲ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 22 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 23 May - 2022

زنگ آغاز سال تحصیلی در کرمانشاه نواخته شد/ استاندار: اولویت در آموزش، سلامت دانش‌آموزان است

  • کد خبر : 11577
  • ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹
زنگ آغاز سال تحصیلی در کرمانشاه نواخته شد/ استاندار: اولویت در آموزش، سلامت دانش‌آموزان است

به گزارش پاتاق نیوز ، استاندار کرمانشاه ضمن تشکر از همراهی خانواده برای رعایت توصیه‌های بهداشتی، گفت: شیوه رفتار و عملکرد مسوولین باید به گونه‌ای باشد که به خانواده‌ها اطمینان خاطر بدهد که دانش آموزان در محیطی امن و ایمن آموزش می‌بینند. هوشنگ بازوند صبح امروز (شنبه ۱۵ شهریور) با حضور در دبیرستان استعدادهای درخشان‌ فرزانگان و […]

به گزارش پاتاق نیوز ، استاندار کرمانشاه ضمن تشکر از همراهی خانواده برای رعایت توصیه‌های بهداشتی، گفت: شیوه رفتار و عملکرد مسوولین باید به گونه‌ای باشد که به خانواده‌ها اطمینان خاطر بدهد که دانش آموزان در محیطی امن و ایمن آموزش می‌بینند.

هوشنگ بازوند صبح امروز (شنبه ۱۵ شهریور) با حضور در دبیرستان استعدادهای درخشان‌ فرزانگان و شرکت در آیین بازگشایی مدارس استان، زنگ آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ را نواخت.

وی در این مراسم که امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به گونه‌ای متفاوت برگزار شد، اظهار داشت: دانش آموزان سرمایه‌های اصلی و آینده سازان استان هستند.

استاندار کرمانشاه ضمن تشکر از همراهی خانواده برای رعایت توصیه‌های بهداشتی، افزود: شیوه رفتار و عملکرد مسوولین باید به گونه‌ای باشد که به خانواده‌ها اطمینان خاطر بدهد که دانش آموزان در محیطی امن و ایمن آموزش می‌بینند.

بازوند به ناشناخته بودن رفتار ویروس کرونا در سطح جهان اشاره کرد و بیان داشت: این بیماری خسارت بسیار زیادی را در حوزه‌های مختلف ایجاد کرده و روش‌های گوناگونی برای مدیریت و مهار کرونا در جهان استفاده شده است، اما همگان به این نتیجه رسیده است که باید علی رغم محدودیت‌ها و سختی‌ها در کنار کرونا زندگی کرد، هرچند بسیار سخت است.

وی تصریح کرد: در کشور ما با رعایت پروتکل‌های بهداشتی حوزه‌های اقتصادی و فرهنگی فعال هستند و باید بتوان در حوزه آموزش نیز فعالیت‌ها را انجام داد.

استاندار کرمانشاه با تأکید بر اینکه حضور دانش آموزان اجباری نیست، خاطرنشان ساخت: نظام آموزشی هم همراه با کرونا فعالیت‌ها را ادامه می‌دهد ولی اجباری بر حضور دانش آموزان نیست و شبکه شاد و تلویزیون به عنوان جایگزین  پیش بینی شده است.

بازوند افزود: رفتار کرونا قابل پیش بینی نیست؛ اما راهکار اصلی مبارزه با کرونا شیوه رفتار ما و اهتمام در رعایت توصیه‌های بهداشتی است.

وی از مدیرکل آموزش و پرورش استان به عنوان فردی پرتلاش و موفق نام برد و مجموعه معاونین و کارکنان و مدیران و  معلمان عزیز استان نیز تشکر کرد و گفت: این دانش آموزان در دست شما امانت هستند و باید اولویت اول در سال تحصیلی جدید سلامت این عزیزان در کنار فرآیند آموزش باشد.

استاندار کرمانشاه از نقش نظارتی خانواده‌ها سخن گفت و افزود: خانواده‌ها محیط را ارزیابی و‌ پایش کنند و با اختیار می‌توانند فرزندان را به مدرسه بفرستند.

وی در ادامه گفت: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی سال جدید تحصیلی را آغاز می‌کنیم و امیدواریم با مشارکت مردم بیماری کرونا مدیریت و مهار شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11577
  • 140 بازدید

برچسب ها