• امروز : سه شنبه - ۵ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 22 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 25 January - 2022

زنگ شکوفه‌ها امروز در مدارس کرمانشاه

  • کد خبر : 3060
  • ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۴
زنگ شکوفه‌ها امروز در مدارس کرمانشاه

به گزارش” پاتاق نیوز “ مجید یزدان‌پناه مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت : از یک میلیون و ۳۰۰ هزار دانش‌آموز کلاس اولی در سراسر کشور ۳۰ هزار دانش‌آموز فردا سال تحصیلی ۹۸-۹۷ را در کرمانشاه آغاز می‌کنند. وی از پایه ابتدایی به عنوان پایه مهم و حساس یاد کرد و افزود : […]

به گزارش” پاتاق نیوز “ مجید یزدان‌پناه مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت : از یک میلیون و ۳۰۰ هزار دانش‌آموز کلاس اولی در سراسر کشور ۳۰ هزار دانش‌آموز فردا سال تحصیلی ۹۸-۹۷ را در کرمانشاه آغاز می‌کنند.
وی از پایه ابتدایی به عنوان پایه مهم و حساس یاد کرد و افزود : باید به دانش‌آموزان این پایه اجازه بازی ، تفریح و شاد زندگی کردن را نیز در کنار درس و مدرسه آموزش داد.
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه  اضافه کرد : نباید کلاس‌های تقویتی وارد مقطع ابتدایی شود و ذهن دانش‌آموزان ابتدایی نباید انباشته از مطالبی شود که هیچ تاثیری در آینده آن‌ها ندارد.
به گفته یزدان پناه دانش‌آموزان در مقطع ابتدایی باید ساعت بیشتری از بعد از ظهر‌ها را به تفریح و استراحت اختصاص دهند.
وی از تغییر شیوه مشق نوشتن دانش آموزان کلاس اول هم خبر داد که به زودی روش‌های جدید آن در اختیار اولیا نیز قرار خواهد گرفت.
یزدان‌ پناه گفت : به علاوه امسال با تاکیدی که در وزارت آموزش و پرورش وجود داشت آموزش‌هایی برای اولیا در زمینه‌های مختلف طراحی شده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3060
  • 295 بازدید

برچسب ها