• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

زیاده خواهان ، عصبانی از انتخاب طلوعی

  • کد خبر : 3435
  • ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۲
زیاده خواهان ، عصبانی از انتخاب طلوعی

با انتخاب دکتر سعید طلوعی بعنوان شهردار کرمانشاه عده ای معدود در فضای مجازی شروع به تخریب، تهدید و جوسازی علیه منتخبِ منتخبان مردم کردند.  این افراد که عموماً صاحبان حزب و کانال‌های تلگرامی چند نفره می باشند با تشویش اذهان عمومی بعضاً  انتخاب طلوعی را غیرقانونی قلمداد و از طرف اعضای خیلی معدود کانالشان […]

با انتخاب دکتر سعید طلوعی بعنوان شهردار کرمانشاه عده ای معدود در فضای مجازی شروع به تخریب، تهدید و جوسازی علیه منتخبِ منتخبان مردم کردند.

 این افراد که عموماً صاحبان حزب و کانال‌های تلگرامی چند نفره می باشند با تشویش اذهان عمومی بعضاً  انتخاب طلوعی را غیرقانونی قلمداد و از طرف اعضای خیلی معدود کانالشان خواهان انحلال شورای اسلامی شهر و برکناری شهردار انتخاب شده هستند.

 این افراد که دایه نگرانی برای کرمانشاه را دارند باید بدانند که اعضای شورای شهر اگر چه در زمان مشخص شده موفق به انتخاب شهردار نشدند و این مساله تخلف است اما همچنان نمایندگان مردم این شهر هستند و باید به اجماعشان گرچه برخلاف نظر سیاسی ما باشد احترام گذاشت.

 از روز گذشته و پس از انتخاب طلوعی در نشست فوق‌العاده شورای اسلامی شهر با ۸ رای از هشت عضو حاضر در جلسه ، فشارها بر هیات حل اختلاف زیاد شده و کانال های زنجیره ای در پیام‌هایی برنامه‌ریزی شده خواهان انحلال شورا و اعلام غیرقانونی بودن جلسه انتخاب شهردار را دارند، که از هیات حل اختلاف انتظار می رود با رای قاطع و به دور از فشار کانال‌های تلگرامی به همدلی شورا بیافزاید و باعث از بین رفتن اختلافات از درون شورا شود تا شهر کرمانشاه که با رکود عمرانی مواجه است را از بن‌بست خارج و کرمانشاه را از بی شهرداری نجات دهد.
 
گفتنی است در تاریخ ۱۰ مهرماه با پایان مهلت انتخاب شهردار توسط اعضای شورای شهر پرونده این تخلف شورا توسط فرماندار به هیات حل اختلاف برای بررسی و اعلام نظر ارجاع داده شد که از این تاریخ تا به حال این هیات با تعلل در برگزاری جلسه و اعلام رای سعی بر همدلی و ازبین رفتن اختلافات در شورا را داشت.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3435
  • 394 بازدید

برچسب ها