• امروز : سه شنبه - ۵ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 22 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 25 January - 2022

ساختمان جدید اتاق بازرگانی کرمانشاه کلنگ زنی شد

  • کد خبر : 9019
  • ۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۶
ساختمان جدید اتاق بازرگانی کرمانشاه کلنگ زنی شد

به گزارش پاتاق نیوز،ساختمان جدید اتاق بازرگانی کرمانشاه امروز (۳۰آبان) طی مراسمی با حضور هیات نمایندگان و جمعی از اعضای اتاق بازرگانی کلنگ زنی شد. کیوان کاشفی رییس اتاق بازرگانی کرمانشاه در این آیین با اشاره به ویژگی‌های ساختمان جدید اتاق کرمانشاه، گفت: در تمام اتاق‌های بازرگانی غرب کشور مشابه چنین ساختمانی نخواهیم داشت وی ادامه […]

به گزارش پاتاق نیوز،ساختمان جدید اتاق بازرگانی کرمانشاه امروز (۳۰آبان) طی مراسمی با حضور هیات نمایندگان و جمعی از اعضای اتاق بازرگانی کلنگ زنی شد.

کیوان کاشفی رییس اتاق بازرگانی کرمانشاه در این آیین با اشاره به ویژگی‌های ساختمان جدید اتاق کرمانشاه، گفت: در تمام اتاق‌های بازرگانی غرب کشور مشابه چنین ساختمانی نخواهیم داشت

وی ادامه داد:برای احداث این پروژه از اتاق‌های بازرگانی دنیا و برخی اتاق‌های برتر کشور الگو گرفتیم.

به گفته عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی ایران، برای طراحی این ساختمان مسابقه‌ای برگزار شد و اخذ پروانه ساخت آن نیز حدود دو سال طول کشید.

کاشفی تاکیدکرد: محل جدید اتاق بازرگانی کرمانشاه در فضای بالغ بر یازده هزار مترمربع زمین و زیربنای ۶۸۰۰ مترمربع و در قالب چهار طبقه احداث می‌شود.

وی با بیان اینکه بخش‌های مختلف و مجهزی برای این ساختمان در نظر گرفته شده، یادآوری کرد: فضای اداری مجزا، سالن اجتماعات بزرگ که در کرمانشاه ویژه خواهد بود، چند سالن جلسات برای برگزاری همزمان سمینارها و کمیته های جانبی، سالن پذیرش هیات های اقتصادی و تجاری، سالن جلسات B2B، محل موزه، محل نمایشگاه و… از جمله این بخش‌ها است.

وی اضافه کرد: محل استقرار تشکل‌های اقتصادی زیرمجموعه اتاق نیز در این ساختمان دیده شده است.

رییس اتاق بازرگانی کرمانشاه معتقد است این ساختمان می‌تواند نیاز ۳۰ سال آینده بخش خصوصی استان را پوشش دهد.

کاشفی درباره برنامه زمانبندی تکمیل این پروژه نیز خاطرنشان کرد: بنا داریم ظرف یکسال کارهای سفت کاری و اسکلت ساختمان تکمیل شود و کل پروژه حداکثر در مدت دو و نیم سال به بهره‌برداری برسد.

وی اعتبار برآورد شده برای ساختمان جدید اتاق کرمانشاه را ۳۵۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: نیمی از این اعتبار اکنون تامین شده و مابقی نیز به تدریج تامین می‌شود.

رییس اتاق بازرگانی کرمانشاه گفت: پیمانکار این طرح شرکت نودشه تعیین شده که از پیمانکاران رتبه یک استان است و شرکت مشاور نیز شرکت مهباد خواهد بود.

به گفته وی، اعتبار این ساختمان از محل کمک‌های اتاق ایران و نقدینگی خود اتاق با کمک اعضای هیات نمایندگان تامین شده است.خواندن ۴۲ دفعه

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9019
  • 313 بازدید

برچسب ها