• امروز : دوشنبه - ۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 20 - صفر - 1443
  • برابر با : Monday - 27 September - 2021
رییس مجتمع بیمارستانی امام رضا (ع) کرمانشاه:

ساخت اورژانس بیمارستان امام رضا کرمانشاه ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

  • کد خبر : 16001
  • ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۱
ساخت اورژانس بیمارستان امام رضا کرمانشاه ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد
کرمانشاه - رییس مجتمع بیمارستانی امام رضا (ع) کرمانشاه با بیان اینکه کار تکمیل پروژه توسعه اورژانس این مجتمع بعد از ۲ سال وقفه از سرگرفته شد، گفت: این پروژه با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی اکنون در دست اجرا است.

به گزارش پاتاق نیوز، دکتر شهرام بیدهندی اظهار کرد: این پروژه به مدت ۲ سال متوقف شده بود که در جلسه ای که در تاریخ نهم آذرماه سال جاری با هیات رییسه دانشگاه برگزار شد، تکمیل آن به دلیل بحران کرونا و کمبود فضای اورژانس در اولویت قرار گرفت.

وی اظهار داشت: خوشبختانه با همت رییس دانشگاه و معاونت توسعه و مدیریت منابع، عملیات اجرایی دوباره شروع شد و ۲ ماه پیش کار تکمیل پروژه از سرگرفته شد و اردیبهشت سال آینده به بهره‌برداری می رسد.

وی تصریح کرد: اورژانس جدید در ۲ هزار و ۷۰۰ متر مربع مساحت دارد و دارای ۴۲ تخت بستری، ۱۲ تخت آی سی یو و یک اتاق عمل و بخش‌هایی چون بخش vip، اورژانس سرپایی و پاویون پرسنل است.

رییس مجتمع بیمارستانی امام رضا (ع) کرمانشاه در ادامه با بیان اینکه راه‌اندازی این اورژانس کمک بزرگی به مردم این منطقه است، گفت: این مرکز همیشه در اوج بحران‌ها چه در بحران زلزله سرپل ذهاب و چه در بحران کرونا به عنوان یک نقطه امید، هم برای دانشگاه و هم برای مردم عمل کرده و در صورت پیک دوباره کرونا نیاز مبرم به تخت‌های این بیمارستان مخصوصا تخت‌های اورژانس خواهیم داشت.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=16001
  • 132 بازدید