• امروز : دوشنبه - ۴ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 21 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Monday - 24 January - 2022

ساخت و ساز غیر مجاز برای درآمد شهرداری ها ممنوع

  • کد خبر : 6324
  • ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۱
ساخت و ساز غیر مجاز برای درآمد شهرداری ها ممنوع

به گزارش پاتاق نیوز، سالاری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در مراسم معارفه شهردار روانسر گفت: اعضای شورا‌های شهر از ورود به کاراجرایی پرهیزکنند، زیرا این امر منجربه بی نظمی می‌شود وشورا‌ها را از نقش نظارتی خود دور می‌کند. وی بااشاره به اینکه در شرایط فعلی اگر به دنبال توسعه هستید باید اقتصاد مردم توجه داشته […]

به گزارش پاتاق نیوز، سالاری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در مراسم معارفه شهردار روانسر گفت: اعضای شورا‌های شهر از ورود به کاراجرایی پرهیزکنند، زیرا این امر منجربه بی نظمی می‌شود وشورا‌ها را از نقش نظارتی خود دور می‌کند.
وی بااشاره به اینکه در شرایط فعلی اگر به دنبال توسعه هستید باید اقتصاد مردم توجه داشته باشید گفت: شهرداری باید بتواند قدرت و توان مالی مردم را بالا ببرد در این صورت می‌تواند خدمات خود را افزایش دهد و به تبع آن هزینه خدمات از مردم دریافت کند
سالاری گفت:موضوع ساخت و ساز‌های غیر مجاز در کل استان یکی از نگرانی‌های ماست وشهرداری‌ها نباید بخاطر کسب درآمد بیشتر اجازه تخلف درساخت و ساز‌ها بدهند.
وی بیان کرد:ما هیچگونه گذشت و سهل انگاری درخصوص مجوز‌های خلاف برای ساخت و ساز‌های غیر قانونی را نمی‌پذیریم و قطعا با چنین مواردی برخورد خواهیم کرد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گفت: دستگاه‌های دولتی هم مثل مردم باید عوارض وبدهی خود را به شهرداری‌ها پرداخت کنند.
وی تصریح کرد: روانسر یکی از زیباترین شهر‌های استان است و به عنوان دروازه اورامانات یک موقعیت استراتژیک دارد که لازم است مسئولین شهرستان ازاین پتانسیل به نفع مردم بهره برداری کنند.
وی با بیان اینکه‌ای توسعه و جذب و نگهداشت جمعیت بستگی به هنر مسئولین شهرستان داردگفت: شهرداری و شورای شهر در کنار هم با تعامل با یکدیگر سعی در افزایش خدمات رسانی و ایجاددرآمد پایدار داشته باشند

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=6324
  • 353 بازدید

برچسب ها