• امروز : جمعه - ۲۶ شهریور - ۱۴۰۰
  • برابر با : 10 - صفر - 1443
  • برابر با : Friday - 17 September - 2021
استاندار کرمانشاه:

ساده‌انگاری کرونا سبب ورود به پیک چهارم و خسارات بسیار می‌شود

  • کد خبر : 16287
  • ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۰
ساده‌انگاری کرونا سبب ورود به پیک چهارم و خسارات بسیار می‌شود
استاندار کرمانشاه، ساده‌انگاری کرونا را سبب ورود به پیک چهارم و خسارات بسیار دانست و گفت: به دلیل شیوع کرونا در برخی شهرهای جنوب غربی استان احتمال ورود به پیک چهارم در آینده پیش رو وجود دارد.

به گزارش پاتاق نیوز، هوشنگ‌ بازوند روز سه‌شنبه در بازدید از واحدهای مختلف اداره کل پست استان در جمع کارکنان این اداره کل افزود: احتمالاً در اسفند ماه شرایط سختی را داشته باشیم زیرا الان استان خوزستان دارای وضعیت مطلوبی نیست و احتمال سرایت به دیگر استان‌ها به ویژه شهرهای همجوار وجود دارد و این موضوع ممکن است دوباره سبب خسارت های معیشتی، جانی و اقتصادی فراوانی گردد.

وی در ادامه ضمن درخواست از همه مردم و مسوُولان برای رعایت هر چه بیشتر توصیه‌های بهداشتی خطاب به مسوُولان و کارکنان پست استان نیز گفت: بررسی و مطالعه در جهت شناخت هر چه بیشتر نیازهای پستی جامعه و تأمین آنها در ایام شیوع کرونا موضوع مهمی است که باید با هدف دستیابی عموم مردم به خدمات پستی برنامه‌ریزی شود.

استاندار کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش گفت: در دوران شیوع کرونا کارکنان شبکه پستی با ایثار و فداکاری بی‌بدیل نقشی چشمگیر در ارائه خدمات به مردم بر عهده داشتند و در واقع میزان مراجعه حضوری با همت این تلاشگران کاهش یافت.

بازوند به نقش پررنگ پست در ترویج خرید اینترنتی با توجه به لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و کاهش مراجعات مردم به مراکز خرید اشاره کرد و افزود: این کارکنان فداکارانه زحمات مضاعفی را برای پاسخگویی به افزایش حجم درخواست‌ها به دلیل تغییر شیوه خرید مردم انجام دادند.

وی اظهار داشت: رشد کسب و کارهای مجازی، تجارت الکترونیک و تغییر سبک زندگی به ویژه در تهیه و خرید اقلام سبب شد شبکه پستی کشور در خط مقدم قرار گیرد و باوجود اینکه خیلی از کارکنان این ادارات نیز دچار بیماری شدند اما ارائه خدمت به مردم متوقف نشد و کمکی شایان و چشمگیر برای کاهش تجمعات با تقویت خدمات در بخش خرید اینترنتی صورت گرفت.

وی تأکید کرد: انجام فرآیندهای ضدعفونی در باجه‌ها، کانترها، ماشین‌های ارسال مرسولات و انتقال پاکات یک ضرروت است که تا به امروز اداره پست این مهم را بسیار خوب و باجدیت انجام داده و برای تداوم این امر به سیستم و مکانسیم سورت مرسوله‌ها براساس تکنولوژی‌های جدید نیز اقدام خواهیم کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=16287
  • 81 بازدید