• امروز : شنبه - ۹ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 26 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Saturday - 29 January - 2022

سارقان مسلح در کرمانشاه به دام پلیس افتادند

  • کد خبر : 5231
  • ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۱
سارقان مسلح در کرمانشاه به دام پلیس افتادند

به گزارش پاتاق نیوز،  سردار منوچهر امان اللهی گفت: چندی پیش یک مورد سرقت مسلحانه احشام در یکی از مراکز تحقیقاتی کرمانشاه به پلیس آگاهی گزارش شد که با توجه به حساسیت موضوع مأموران به سرعت وارد عمل شده و کار‌های اطلاعاتی خود را برای شناسایی عوامل سرقت آغاز کردند. وی افزود: در کمترین زمان […]

به گزارش پاتاق نیوز،  سردار منوچهر امان اللهی گفت: چندی پیش یک مورد سرقت مسلحانه احشام در یکی از مراکز تحقیقاتی کرمانشاه به پلیس آگاهی گزارش شد که با توجه به حساسیت موضوع مأموران به سرعت وارد عمل شده و کار‌های اطلاعاتی خود را برای شناسایی عوامل سرقت آغاز کردند.
وی افزود: در کمترین زمان ممکن، کاراگاهان پلیس آگاهی توانستند ۳ سارق را در این رابطه شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی ضربتی دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار داشت: با انتقال سارقان دستگیر شده به پلیس آگاهی، آن‌ها به جرم خود مبنی بر سرقت تعدادی دام (گوسفند) با استفاده از تاریکی شب اعتراف کردند.
سردار امان اللهی با بیان اینکه سارقان تعدادی از دام‌های سرقت شده را به ۲ نفر مالخر فروخته بودند، خاطرنشان کرد: با راهنمایی متهمان، افراد مالخر شناسایی و دستگیر شدند.
وی همچنین از کشف ۳۰ راس از احشام سرقت شده توسط پلیس آگاهی خبر داد و گفت: تلاش برای کشف سایر احشام سرقت شده ادامه دارد.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: پلیس با اقتدار مقابل هرگونه ناامنی خواهد ایستاد و به افراد شرور و سارق اجازه هیچگونه بی نظمی و رفتار‌های مخاطره آمیز را نمی‌دهد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5231
  • 345 بازدید

برچسب ها