• امروز : سه شنبه - ۵ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 22 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Tuesday - 25 January - 2022

سارق مسلح زن نمای طلافروشی در کرمانشاه دستگیر شد

  • کد خبر : 9383
  • ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۸
سارق مسلح زن نمای طلافروشی در کرمانشاه دستگیر شد

به گزارش پاتاق نیوز، معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری سارق مسلح طلافروشی پاساژ ارگ کرمانشاه داد. سرهنگ محمدرضا آمویی اظهار داشت: حادثه سرقت از طلافروشی عصر امروز (پنجشنبه – ۱۰ بهمن) و در یکی از طلافروشی‌های پاساژ ارگ رخ داد که با حضور به موقع پلیس ختم به خیر و سارق مسلح تسلیم مأموران شد. […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری سارق مسلح طلافروشی پاساژ ارگ کرمانشاه داد.
سرهنگ محمدرضا آمویی اظهار داشت: حادثه سرقت از طلافروشی عصر امروز (پنجشنبه – ۱۰ بهمن) و در یکی از طلافروشی‌های پاساژ ارگ رخ داد که با حضور به موقع پلیس ختم به خیر و سارق مسلح تسلیم مأموران شد.

وی در تشریح این حادثه گفت: حوالی ساعت ۱۶ امروز مردی زن نما به عنوان خریدار به یکی از طلافروشی‌های پاساژ ارگ مراجعه و با تهدید اسلحه کلت قصد سرقت طلاهای موجود در مغازه را می‌کند.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: به دنبال این اتفاق کسبه پاساژ با پلیس ۱۱۰ تماس و به دنبال آن مأموران یگان امداد در کمتر از ۲ دقیقه در محل حضور یافته و نسبت محاصره محل سرقت اقدام کردند.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان ادامه داد: مأموران پس از بررسی موقعیت و در فرصتی مناسب وارد مغازه طلا فروشی شده و نسبت به دستگیری سارق اقدام کردند.

وی تصریح کرد: پس از دستگیری سارق مشخص شد که فرد سارق، مرد جوان ۳۰ ساله‌ای است که با پوشیدن چادر و آرایش زنانه و با کلت پلاستیکی قصد سرقت داشته است.

سرهنگ آمویی در پایان و با بیان اینکه سارق دستگیر شده در اختیار پلیس قرار دارد، گفت: تحقیقات تکمیلی در این خصوص ادامه دارد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9383
  • 234 بازدید

برچسب ها