• امروز : شنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 18 - صفر - 1443
  • برابر با : Saturday - 25 September - 2021

سارق گوشی به دام افتاد به پلیس آگاهی مراجعه کنید

  • کد خبر : 8804
  • ۰۶ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۹
سارق گوشی به دام افتاد به پلیس آگاهی مراجعه کنید

به گزارش پاتاق نیوز،  رئیس پلیس آگاهی استان از شهروندان کرمانشاهی که اخیرا و پشت چراغ قرمز در چهارراه ها، گوشی آن‌ها سرقت شده بود خواست تا به این پلیس مراجعه و اعلام شکایت کنند. سرهنگ “محمدرضا امیری” اظهار داشت: در چند هفته اخیر تعدادی از شهروندان به پلیس آگاهی مراجعه و از سرقت گوشی تلفن […]

به گزارش پاتاق نیوز،  رئیس پلیس آگاهی استان از شهروندان کرمانشاهی که اخیرا و پشت چراغ قرمز در چهارراه ها، گوشی آن‌ها سرقت شده بود خواست تا به این پلیس مراجعه و اعلام شکایت کنند.
سرهنگ “محمدرضا امیری” اظهار داشت: در چند هفته اخیر تعدادی از شهروندان به پلیس آگاهی مراجعه و از سرقت گوشی تلفن همراهشان خبر دادند.
وی افزود: این دسته از شهروندان عنوان کردند که پس از توقف پشت چراغ قرمز، فردی به عنوان گلفروش به آن‌ها مراجعه و در فرصت مناسب نسبت به سرقت گوشی تلفن همراه آن‌ها اقدام کرده است.
سرهنگ امیری تصریح کرد: کار شناسایی این فرد به سرعت توسط کاراگاهان پلیس آگاهی انجام و پس از هماهنگی با مقام قضائی در فرصتی مناسب نسبت به دستگیری وی اقدام شد.
رئیس پلیس آگاهی استان تصریح کرد: افرادی که به این طریق گوشی تلفن همراه آن‌ها به سرقت رفته لازم است تا هرچه سریعتر با مراجعه به شعبه دوم مبارزه با سرقت این پلیس واقع در میدان لشکر کرمانشاه مراجعه کنند.
وی در پایان، پشیگیری از وقوع سرقت و کشف سرقت‌های انجام شده توسط پلیس در سریعترین زمان ممکن را از مهمترین برنامه‌های پلیس آگاهی برشمرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=8804
  • 311 بازدید

برچسب ها