• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

سازمان حمل بار شهرداری کرمانشاه افتتاح شد

  • کد خبر : 10903
  • ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
سازمان حمل بار شهرداری کرمانشاه افتتاح شد

به گزارش پاتاق نیوز،  سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری کرمانشاه روز سه شنبه به منظور ساماندهی حمل بار در مرکز استان افتتاح شد. شهردار کرمانشاه در حاشیه مراسم افتتاح این سازمان در جمع خبرنگاران گفت: این سازمان پیش از این در بسیاری از شهرهای بزرگ فعال بود اما برای نخستین بار است که در […]

به گزارش پاتاق نیوز،  سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری کرمانشاه روز سه شنبه به منظور ساماندهی حمل بار در مرکز استان افتتاح شد.

شهردار کرمانشاه در حاشیه مراسم افتتاح این سازمان در جمع خبرنگاران گفت: این سازمان پیش از این در بسیاری از شهرهای بزرگ فعال بود اما برای نخستین بار است که در کرمانشاه شروع به فعالیت می کند.

سعید طلوعی، راه اندازی این سازمان برای کرمانشاه را ضروری دانست و اظهارداشت: این سازمان همچون سازمان تاکسیرانی عمل می کند و بر حمل و نقل بار توسط خودروهای سبک و سنگین در سطح شهر نظارت دارد.

وی تاکید کرد: با فعالیت این سازمان علاوه بر بیمه شدن بارهایی که جابجا می شوند، بر قیمت ها و نحوه عملکرد رانندگان نیز نظارت خواهد شد.

شهردار کرمانشاه توضیح داد: از این پس رانندگان و شرکت های حمل بار برای فعالیت و جابجایی بار در سطح شهر کرمانشاه باید از سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری کرمانشاه مجوز فعالیت دریافت کنند.

طلوعی از مردم خواست که برای اطمینان در جابجایی بارهای خود از خودروهایی استفاده کنند که مجورهای لازم از سازمان مدیریت حمل و نقل بار را دارند.

وی با بیان اینکه با راه اندازی این سازمان افراد بسیاری مشغول به کار می‌شوند، گفت: بودجه سالانه درنظر گرفته شده برای سازمان مدیریت حمل و نقل بار ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان است.

بیش از نیمی از جمعیت ۲ میلیون نفری استان در شهر کرمانشاه سکونت دارند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=10903
  • 145 بازدید

برچسب ها