• امروز : دوشنبه - ۱۱ مرداد - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - ذو الحجة - 1442
  • برابر با : Monday - 2 August - 2021

ساعت ۱۶ تا ۲۱ پیک ترافیک در کرمانشاه

  • کد خبر : 5027
  • ۰۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۱
ساعت ۱۶ تا ۲۱ پیک ترافیک در کرمانشاه

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ فضل الله شیریرئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه با اشاره به تغییرات پیک ترافیکی شهر کرمانشاه، به خبرنگاران گفت: با فرارسیدن آخرین ماه سال و افزایش تب و تاب مردم برای خرید، از ساعت ۱۶ تا ۲۱ شاهد اوج حجم بار ترافیکی هستیم. رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان […]

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ فضل الله شیریرئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه با اشاره به تغییرات پیک ترافیکی شهر کرمانشاه، به خبرنگاران گفت: با فرارسیدن آخرین ماه سال و افزایش تب و تاب مردم برای خرید، از ساعت ۱۶ تا ۲۱ شاهد اوج حجم بار ترافیکی هستیم.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه، به شهروندان کرمانشاهی توصیه کرد: خریدهای خود را در بازه زمانی خارج از پیک ترافیکی انجام دهند تا در ترافیک گرفتار نشوند.
وی همچنین با اشاره به محدوده اجرای طرح انضباط ترافیکی خریدهای نوروزی، گفت: اجرای این طرح در محدوده هسته مرکزی شهر، مراکز خرید و بازار، خیابان ۲۲ بهمن و بازار مسکن است.
سرهنگ شیری، با اشاره به اتخاذ تدابیر ترافیکی لازم توسط پلیس، از شهروندان خواست: در صورت امکان با وسایل حمل و نقل عمومی در شهر تردد کنند چرا که همراه آوردن خودرو تنها به کورتر شدن گره ترافیکی و سخت تر شدن تردد منجر می شود.
وی تصریح کرد: کمبود جای پارک در شهر ممکن است رانندگان را وادار به انجام پارک دوبل کرده که این امر هم باعث جریمه شدن آن ها خواهد شد، در نتیجه بهتر است همشهریان از تردد با خودروهای شخصی پرهیز کنند.
رئیس پلیس راهور کرمانشاه در پایان از همکاری خوب مردم با پلیس راهنمایی و رانندگی و عمل به توصیه های پلیس قدردانی کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5027
  • 266 بازدید

برچسب ها