• امروز : دوشنبه - ۳ آبان - ۱۴۰۰
  • برابر با : 19 - ربيع أول - 1443
  • برابر با : Monday - 25 October - 2021

ساعت ۲۴ امشب پایان مهلت تبلیغات نامزد‌های شورا‌ها

  • کد خبر : 17678
  • ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۶
ساعت ۲۴ امشب پایان مهلت تبلیغات نامزد‌های شورا‌ها
دبیرستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: مهلت تبلیغات نامزد‌های شورا‌های اسلامی شهر و روستا ساعت ۲۴ امشب (۲۶ خرداد) به پایان می‌رسد.

به گزارش پاتاق نیوز، دبیرستاد انتخابات استان کرمانشاه با اشاره به اینکه نامزد‌های شورا‌های اسلامی شهر و روستا یک هفته فرصت تبلیغات دارند، گفت: فرصت تبلیغات شورا‌های اسلامی شهر و روستا ساعت ۲۴ امشب به پایان می‌رسد و بعد از این مدت به موجب قانون انجام تبلیغات تخلف محسوب می‌شود.

جلیل بالایی همچنین به زمان تبلیغات نامزد‌های ریاست جمهوری اشاره کرد و اظهار داشت: به موجب قانون فرصت تبلیغات نامزد‌های ریاست جمهوری ۲۰ روز است و تا ۲۴ ساعت قبل از زمان اخذ رای یعنی ساعت ۷ صبح فردا پنجشنبه (۲۷ خرداد) فرصت تبلیغات دارند.

وی با اشاره به تعبیه ۱۹۴۲ شعبه اخذ رای در استان کرمانشاه، گفت: مردم برای دسترسی سریع و آسان به شعب اخذ رای و پیدا کردن نزدیکترین و خلوت‌ترین شعب می‌توانند به سامانه «انتخاب ایران» مراجعه کنند.

دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در انتخابات ۱۴۰۰ یک میلیون و ۵۷۷ هزار و ۶۳۹ نفر در استان واجد شرایط رای دادن هستند که از این تعداد ۷۸۰ هزار و ۳۲۲ نفر زن و ۷۹۷ هزار و ۳۱۷ نفر مرد هستند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا همزمان با سراسر کشور جمعه ۲۸ خرداد ماه در استان کرمانشاه برگزار می‌شود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=17678
  • 88 بازدید