• امروز : دوشنبه - ۲۴ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 18 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 15 August - 2022

سال ۹۷ سال پر از افتخارات و موفقیت بود

  • کد خبر : 5463
  • ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۲
سال ۹۷ سال پر از افتخارات و موفقیت بود

به گزارش پاتاق نیوز، امروز دوشنبه آخرین جلسه شورای اداری استان کرمانشاه در سرسرای دولت استانداری برگزار شد در این جلسه که به ریاست استاندار کرمانشاه و با شرکت فرمانداران و مدیران کل ادارات استان برگزار شد، بر تهیه و تدوین سند اشتغال استان تاکید و از دستگاه‌های اجرایی خواسته شد که برای کاهش نرخ بیکاری […]

به گزارش پاتاق نیوز، امروز دوشنبه آخرین جلسه شورای اداری استان کرمانشاه در سرسرای دولت استانداری برگزار شد
در این جلسه که به ریاست استاندار کرمانشاه و با شرکت فرمانداران و مدیران کل ادارات استان برگزار شد، بر تهیه و تدوین سند اشتغال استان تاکید و از دستگاه‌های اجرایی خواسته شد که برای کاهش نرخ بیکاری در استان و ایجاد اشتغال تلاش بیشتری کنند.
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه در استان کرمانشاه ۲ میلیون نفر جمعیت سکونت دارندگفت: مرکز آمار ایران نرخ بیکاری در فصل پاییز امسال در استان را ۱۸.۲ درصد اعلام کرد که این عدد در پاییز سال ۹۶ معادل ۲۵.۱ درصد بوده است.
وی در ادامه با اشاره به کاهش تورم و نرخ بیکاری در استان تصریح کرد؛ اگرچه نرخ بیکاری استان در پاییز امسال به نسبت مدت مشابه سال گذشته کاهش ۶.۹ درصدی را نشان می‌دهد، اما کرمانشاه همچنان از نظر بیکاری در رتبه اول کشور است.
استاندار کرمانشاه در ادامه سخنان خود بازسازی مناطق زلزله زده استان و خدمات رسانی به مردم این مناطق را دیگر اولویت استان در سال ۹۸ اعلام کرد و گفت: از همان روز اول وقوع زلزله با مردم پیمان بستیم که تا زمانی که آخرین واحد را می‌سازیم در کنار زلزله زدگان بمانیم و بر سر این پیمان خود هستیم.
بازوند آخرین وضعیت ساخت و ساز در مناطق زلزله زده را نیز تشریح کرد و افزود: در مجموع ۱۲۵ هزار واحد شامل واحد مسکونی، صنایع کشاورزی، صنعتی، خدماتی و اصناف در زلزله سال گذشته آسیب دید.
به گفته او از ۶۷ هزار واحد مسکونی آسیب دیده نیاز به تعمیرات تاکنون بیش از ۶۵ هزار واحد به بهره برداری رسیده و از ۳۷ هزار واحد احداثی نیز تاکنون ۲۷ هزار واحد مورد بهره برداری قرار گرفته است.
نماینده عالی دولت در استان کرمانشاه در بخش دیگری از سخنان خود سال ۹۷ را سالی پر از افتخارات و موفقیت‌ها برای استان دانست و گفت: اتصال راه آهن کرمانشاه به شبکه ریلی کشور، اعلام رسمی کلانشهر شدن کرمانشاه، برگزاری همایش فرصت‌های سرمایه گذاری استان در تهران و جذب سرمایه‌هایی از این طریق، موفقیت ورزشکاران و روند خوب بازسازی مناطق زلزله زده از جمله این افتخارات است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5463
  • 330 بازدید

برچسب ها