• امروز : دوشنبه - ۱۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 11 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 8 August - 2022

ساماندهی تردد مردم به آرامستان‌ها در پنج شنبه‌های آخر سال و غریبان

  • کد خبر : 9814
  • ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹
ساماندهی تردد مردم به آرامستان‌ها در پنج شنبه‌های آخر سال و غریبان

به گزارش پاتاق نیوز، معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه از ساماندهی تردد مردم به آرامستان ها در پنج شنبه‌های آخر سال و غریبان خبر داد. خسرو عیساییان اظهار داشت: در راستای مقابله با ویروس کرونا، موضوع ممنوعیت ورود مردم به آرامستان ها امکان پذیر نیست. وی افزود: به منظور پیشگیری از انتشار ویروس کرونا نسبت به نصب […]

به گزارش پاتاق نیوز، معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه از ساماندهی تردد مردم به آرامستان ها در پنج شنبه‌های آخر سال و غریبان خبر داد.

خسرو عیساییان اظهار داشت: در راستای مقابله با ویروس کرونا، موضوع ممنوعیت ورود مردم به آرامستان ها امکان پذیر نیست.

وی افزود: به منظور پیشگیری از انتشار ویروس کرونا نسبت به نصب بنرهای آموزشی مبنی بر لزوم رعایت نکات بهداشتی و پرهیز از تجمع در محل آرامستان نصب شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه بیان داشت: به منظور ساماندهی مراسم‌های پنجشنبه‌های آخر سال و غریبان تردد خودرو به داخل آرامستان ممنوع می‌شود و به منظور رفاه حال مردم از خودرو ون برای جابجایی مردم استفاده خواهد شد.

این مسئول گفت: در راستای مقابله با ویروس کرونا شهرداری از همه امکاناتی که در اختیار دارد نظیر ظرفیت آتش نشانی و تانکرهای آب پاشی استفاده خواهد کرد.

عیساییان ادامه داد: نیروهای مسلح نیز برای انجام ضدعفونی پای کار آمده‌اند و تا نسبت به انجام محلول پاشی و ضدعفونی سطح شهر اقدام کنند.

وی تصریح کرد: تشخیص میزان محلولی که باید در هر لیتر آب ترکیب شود زیر نظر کارشناس بهداشت به صورت روزانه انجام می‌گیرد.

معاون خدمات شهری شهرداری کرمانشاه گفت: به منظور رفاه حال مردم از امشب ساعت ۹ تمام پیاده روها، معابر، درب مغازه‌ها و نقاط مختلف سطح شهر ضدعفونی و شستشو خواهد شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9814
  • 201 بازدید

برچسب ها