• امروز : پنج شنبه - ۹ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 1 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 30 June - 2022

سامانه «نما» در کرمانشاه راه اندازی شد

  • کد خبر : 4360
  • ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۶
سامانه «نما» در کرمانشاه راه اندازی شد

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ علیرضا مرزبانی جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت : در یکی دو سال اخیر پلیس آگاهی ناجا تلاش کرد سامانه‌ای برای ثبت و استرداد اموال مسروقه در سراسر کشور راه اندازی کند که خوشبختانه این امر از امروز (۲۶ دی) میسر شد. سرهنگ “علیرضا مرزبانی” افزود : با راه اندازی […]

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ علیرضا مرزبانی جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت : در یکی دو سال اخیر پلیس آگاهی ناجا تلاش کرد سامانه‌ای برای ثبت و استرداد اموال مسروقه در سراسر کشور راه اندازی کند که خوشبختانه این امر از امروز (۲۶ دی) میسر شد.
سرهنگ “علیرضا مرزبانی” افزود : با راه اندازی این سامانه ، شرایطی برای مالباختگان فراهم شده که بتوانند به لیست اموال مسروقه‌ای که توسط همکارانمان در رده‌های مختلف انتظامی کشف شده دسترسی و سریعتر به مال خود دست یابند.
وی اضافه کرد : بهتر است عموم شهروندان کد و سریال اموال خود ،به خصوص اموال با ارزش را به خاطر داشته باشند تا در زمان سرقت بتوانند مشخصات آن را در اختیار پلیس قرار دهند و راحت‌تر قابل شناسایی و کشف باشد.
سرهنگ مرزبانی افزود : در ۹ ماه سپری شده از سال و با تلاش همکاران شاهد رشد ۲۸ درصدی آمار کشفیات سرقت نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده ایم.
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین از استرداد ۶۵ درصدی اموال مسروقه به مالباختگان خبر داد و گفت : بخشی از اموال مسروقه مانند طلا و مسکوکات که تبدیل به ارز می‌شوند عموما قابل استرداد نیست، اما از طریق سارقان ضرر آن جبران می شود.
مردم هم باید ضمن رعایت نکات امنیتی از اموال خود مواظبت و شرایطی فراهم کنند که امکان سرقت برای مجرمان فراهم نشود.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4360
  • 389 بازدید

برچسب ها