• امروز : جمعه - ۱۲ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 28 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Friday - 3 December - 2021
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه:

سخت‌ترین برخوردها در انتظار اراذل و اوباش است

  • کد خبر : 15468
  • ۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱
سخت‌ترین برخوردها در انتظار اراذل و اوباش است
سنقروکلیایی - فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از اشراف اطلاعاتی بالای پلیس خبر داد و با هشدار به اراذل و اوباش، اشرار و مجرمان گفت: آنها در تیررس نگاه تیزبین پلیس قرار دارند و اگر دست از پا خطا کنند سخت‌ترین برخوردها در انتظارشان خواهد بود.

 به گزارش پاتاق نیوز، سردار «علی اکبر جاویدان» روز چهارشنبه در جلسه نظارت تخصصی انتظامی شهرستان سنقروکلیایی اظهار داشت: دوره مماشات و کنار آمدن با اشرار و اراذل به پایان رسیده و پلیس تمام رفتار و حرکات آنها را رصد می کند.

وی ادامه داد: امروز اشراف اطلاعاتی پلیس کرمانشاه به اندازه ای است که اگر افراد شرور جرمی مرتکب شده و از استان نیز خارج شوند بازهم تحت رصد و کنترل قرار دارند و در نهایت نیز دستگیر خواهند شد.

سردار جاویدان با بیان اینکه دوران قدرت نمایی اشرار به سر آمده و مردم هم دیگر این حرکات را برنمی تابند، گفت: رفتار اراذل در تیررس نگاه پلیس قرار دارد و بهتر است بدانند اگر دست از پا خطا کرده و بخواهند امنیت جامعه و مردم را با اخلال روبرو کنند برخورد سخت و پشیمان کننده ای در انتظارشان خواهد بود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین به هم افزایی بسیار خوب پلیس و دستگاه قضایی اشاره کرد و با معرفی آنها به عنوان بال های امنیت آفرین جامعه، گفت: مجرمان و اشراری که توسط پلیس دستگیر می شوند، احکام لازم متناسب با جرم نیز از سوی مراجع قضایی برای آنها صادر می شود.

وی با تاکید بر اینکه هیچ نقطه امنی برای اشرار و مجرمان در استان وجود ندارد، تصریح کرد: خود آنها هم به این نتیجه رسیده اند که کرمانشاه جای شرارت و بی نظمی نیست و دیر یا زود در چنگال قانون گرفتار و به سزای عمل خود خواهند رسید.

سردار جاویدان در پایان سنقروکلیایی را یکی از مناطق امن استان معرفی و از تلاش های فرمانده و کارکنان انتظامی این شهرستان قدردانی کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=15468
  • 115 بازدید