• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

سردار ریحانی: پایگاه مشروع مردمی مایه اقتدار ملی کشور است

  • کد خبر : 2983
  • ۲۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۵
سردار ریحانی: پایگاه مشروع مردمی مایه اقتدار ملی کشور است

به گزارش” پاتاق نیوز “ سردار بهمن ریحانی امروز سه‌شنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه اسلام‌آباد غرب اظهار داشت: فرهنگ عاشورایی به ما درس ایستادگی و مقاومت داده است. وی افزود: مردم ایران اسلامی با تاسی از همین فرهنگ از گردنه‌های اقتصادی سخت که بزرگترین حربه دشمنان است عبور خواهند کرد. فرمانده […]

به گزارش” پاتاق نیوز “ سردار بهمن ریحانی امروز سه‌شنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه اسلام‌آباد غرب اظهار داشت: فرهنگ عاشورایی به ما درس ایستادگی و مقاومت داده است.

وی افزود: مردم ایران اسلامی با تاسی از همین فرهنگ از گردنه‌های اقتصادی سخت که بزرگترین حربه دشمنان است عبور خواهند کرد.

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه بیان داشت: ۴۰ سال است دنیا نظاره‌گر جنگ‌های بزرگی در این کره خاکی بوده و اکثر این جنگ‌ها بین مسلمانان و آمریکا بوده است.

سردار ریحانی دلیل وقوع این جنگها را ناشی از شکل‌گیری واقعیت بزرگی در تاریخ و جغرافیای این جهان دانست و تصریح کرد: حقیقتی به نام اسلام در حال پیش‌روندگی است.

وی بیان داشت: اسلام هم پیش‌روندگی و هم پیش‌برندگی دارد؛ آنها هم نمی‌توانند این حقیقت را بپذیرند و اجازه گسترش دهند چون فضای مهندسی آنها کوچکتر می‌شود.

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: استکبار می‌داند جهان اسلام از صدر تاکنون به دنبال مفاهیم و شعارهایی همچون آزادی و رهایی از اسارت و زیر یوق استکبار بودن است و بر اساس این شعار هم عمل کرده است.

سردار ریحانی تصریح کرد: عصبانیت و ناراحتی دشمن به خاطر حرکت پرشتاب جهان اسلام است که نمی‌تواند آنرا ببیند.

وی پایگاه مشروع مردمی را مایه اقتدار ملی برشمرد و افزود: جهان استکبار به دنبال گرفتن این پایگاه مردمی است که با ایجاد تفرقه‌ در بین مردم آنرا دنبال می‌کند.

گفتنی است، در این مراسم از زحمات سرهنگ بیژن خدادادیان فرمانده سابق سپاه ناحیه اسلام‌آباد غرب تقدیر و سرهنگ فرامرز باوندپور به عنوان فرمانده جدید این ناحیه معارفه شد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=2983
  • 366 بازدید

برچسب ها