• امروز : یکشنبه - ۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 23 - ربيع ثاني - 1443
  • برابر با : Sunday - 28 November - 2021
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه:

سردار سلیمانی متعلق به جهان اسلام و انسان‌های آزادی خواه است

  • کد خبر : 15259
  • ۰۹ دی ۱۳۹۹ - ۹:۰۲
سردار سلیمانی متعلق به جهان اسلام و انسان‌های آزادی خواه است
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: شهید سلیمانی نه فقط برای ملت ایران بلکه متعلق به همه جهان اسلام و انسان‌های ازادی خواه است که نبرد با استکبار را دنبال می‌کنند.

به گزارش پاتاق نیوز، سردار علی اکبر جاویدان در نشست هم اندیشی انتظام و امنیت و مکتب سپهد شهید حاج قاسم سلیمانی که در پردیس انتظامی کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: بدون شک مکتب پربار حاج قاسم سلیمانی و تداوم راه این شهید سرافراز می‌تواند طومار ظلم استکبار و در راس آن‌ها آمریکای جنایتکار را در هم بپیچد.

وی افزود: تداوم راه شهید سلیمانی و پیروی از مکتب فرمانده مقاومت در نهایت به نابودی استکبار می‌انجامد که همه ما به عنوان سربازان ولایت مکلف به ادامه این راه مقدس هستیم.

سردار جاویدان با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه شهید سلیمانی یک شخص نیست بلکه یک مکتب است، اظهار داشت: حاج قاسم به درجه‌ای رسیده بود که رهبر معظم انقلاب به عنوان نایب امام عصر (عج) فرمودند که من مقابل ایشان تعظیم می‌کنم.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه یادآور شد: شهید سلیمانی چه در دوران دفاع مقدس و چه پس از آن جانانه با دشمنان مبارزه کرد و به عنوان سربازی فداکار برای کشور و ولایت همیشه در میدان بود تا اینکه مزد سال‌ها مجاهدت خود را با شهادت گرفت.

وی با بیان اینکه شهید حاج قاسم سلیمانی فرزند عاشوراست، گفت: خداوند متعال شهادت را نصیب ایشان کرد تا با عزتمندی به مولای شهیدش حضرت امام حسین (ع) بپیوندد.

سردار جاویدان همچنین به برخی ویژگی‌های بارز شهید سلیمانی پرداخت و افزود: خدامحوری، تقوا، ولایت مداری، شجاعت، تدبیر و دشمن شناسی از جمله ویژگی‌هایی بود که حاج قاسم را از بقیه متمایز کرده بود.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره مجاهدت‌های سپهبد حاج قاسم سلیمانی، گفت: عمل به توصیه‌ها و تداوم راه ایشان می‌تواند انقلاب را از شر دشمنان بیش از پیش مصون نگه داشته و بر اقتدار و عزتش بیفزاید.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=15259
  • 142 بازدید