• امروز : دوشنبه - ۲ خرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 22 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 23 May - 2022
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه:

سرشاخه‌های جریان مخرب «نفوذ فرهنگی» در کرمانشاه شناسایی شوند

  • کد خبر : 15063
  • ۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۷
سرشاخه‌های جریان مخرب «نفوذ فرهنگی» در کرمانشاه شناسایی شوند
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: باید سرشاخه‌های اصلی جریان مخرب نفوذ فرهنگی در یکی از مراکز آموزش عالی استان، که به مقام شامخ شهید مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی توهین نموده، شناسایی و با حفظ وحدت به مجازات برسند.

 به گزارش پاتاق نیوز، آیت‌الله مصطفی علما امروز در جلسه شورای ترویج و توسعه فرهنگ شهادت که با حضور استاندار کرمانشاه، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی و برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی در محل دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، با محکوم کردن اهانت یکی از کارکنان دانشگاه رازی، نسبت به سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی، اینگونه حرکات مذبوحانه را نتیجه آشکار شکست استکبار، در عرصه‌های متعدد بین‌المللی از ایران دانست و خواستار شناسایی و مجازات سرشاخه‌های این جریان مخرب و موهن شد.

وی افزود: با توجه به این که در آستانه دو رخداد مهم ۹ دی روز بصیرت و ۱۳ دی روز جهانی مقاومت، هستیم دشمنان بدانند این گونه تحرّکات محکوم به شکست بوده و مردم بصیر و انقلابی کرمانشاه جواب یاوه‌گویی آن‌ها خواهند داد.

وی تأکید کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند، ناتوی فرهنگی دشمن از گذشته علیه ملت ما شروع شده و مردم باید ضمن حفظ وحدت، هوشیاری خود را در همه اوقات حفظ کنند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با تجلیل از استاندار کرمانشاه در محکومیت به موقع این اقدامات موهن و مخرب تصریح کرد: در این راستا از برنامه‌های استاندار در محکومیت به موقع اهانت یکی از کارمندان دانشگاه رازی نسبت به شهید حاج قاسم سلیمانی و همچنین عملکرد خوب استانداری در موضوع‌های سیل، زلزله و کرونا تجلیل می‌کنیم.

علما، با اشاره به دیدار اخیر خانواده شهید سلیمانی با مقام معظم رهبری، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری در این دیدار اخیر از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان الگو و رمز انقلاب اسلامی یاد کردند و این برای همه ما بسیار حائز اهمیت باید باشد که بدانیم جایگاه معنوی آن سردار دل‌ها در اندیشه و تفکر مقام معظم رهبری چگونه بوده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=15063
  • 186 بازدید