• امروز : سه شنبه - ۱۸ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 12 - محرم - 1444
  • برابر با : Tuesday - 9 August - 2022

سرفیروزآباد، بیلوار و کوزران جزو مناطق جنگی اعلام می شوند

  • کد خبر : 9471
  • ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰
سرفیروزآباد، بیلوار و کوزران جزو مناطق جنگی اعلام می شوند

به گزارش پاتاق نیوز،  نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های صورت گرفته به زودی سه بخش سرفیروزآباد، بیلوار و کوزران جزو مناطق جنگی اعلام می شوند./ مرصادنیوز عبدالرضا مصری اظهار داشت: به دنبال پیگیری های مکرر با ستاد کل نیروهای مسلح جلسه‌ای با وزارت دفاع، معاونین وی و معاون ستاد کل نیروهای مسلح تشکیل […]

به گزارش پاتاق نیوز،  نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری های صورت گرفته به زودی سه بخش سرفیروزآباد، بیلوار و کوزران جزو مناطق جنگی اعلام می شوند./ مرصادنیوز

عبدالرضا مصری اظهار داشت: به دنبال پیگیری های مکرر با ستاد کل نیروهای مسلح جلسه‌ای با وزارت دفاع، معاونین وی و معاون ستاد کل نیروهای مسلح تشکیل شد.


وی افزود: با توجه به اینکه مناطق عملیاتی مربوط به زمان جنگ است، ما مدعی شدیم در زمان جنگ در کرمانشاه بخش‌های سرفیروزآباد، بیلوار و کوزران نداشتیم و همه اینها جز شهرستان کرمانشاه محسوب می شدند و این بخشها پس از جنگ ایجاد شدند.


نایب رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در آن جلسه قرار شد اگر با اسناد و مدارک توانستیم ثابت کنیم که این بخشها در زمان جنگ جزو کرمانشاه بودند و پس از جنگ ایجاد شدند بنابراین اکنون جزو شهرستان کرمانشاه محسوب خواهند شد.


مصری گفت: در آن جلسه قرار شد از طریق مجلس شورای اسلامی تاریخ زمان تشکیل این بخش‌ها از وزارت کشور استعلام شود بر همین مبنا با وزارت کشور مکاتبه انجام شد و آنها اسناد ما را در باره این سه بخش تایید کردند بنابراین این بخش‌ها در زمان جنگ جزو شهرستان کرمانشاه محسوب می‌شدند و بخش مستقلی نبودند.

2


این مسئول بیان داشت: تمام این اسناد به وزارت دفاع و ستاد کل نیروهای مسلح تقدیم شد و به زودی این سه بخش جزو مناطق جنگی اعلام خواهند شد و ساکنان آنها از مزایای مناطق عملیاتی برخوردار می‌شوند.

9
2
0
0
لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9471
  • 242 بازدید

برچسب ها