• امروز : دوشنبه - ۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 28 - ذو القعدة - 1443
  • برابر با : Monday - 27 June - 2022

سرپرست جدید فرمانداری روانسر معرفی شد

  • کد خبر : 5607
  • ۰۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳
سرپرست جدید فرمانداری روانسر معرفی شد

به گزارش پاتاق نیوز ، ظهر امروز با حضور استاندار کرمانشاه و جمعی از مدیران استانی فرماندار جدید روانسر معارفه شد. طی حکمی از سوی استاندار کرمانشاه، سعدی مصطفی زاده به عنوان سرپرست جدید فرمانداری روانسر معرفی و از خدمات حسین ویسمرادی قدردانی شد. هوشنگ بازوند در آئین تودیع و معارفه فرمانداران جوانرود اظهار داشت: مقام […]

به گزارش پاتاق نیوز ، ظهر امروز با حضور استاندار کرمانشاه و جمعی از مدیران استانی فرماندار جدید روانسر معارفه شد.

طی حکمی از سوی استاندار کرمانشاه، سعدی مصطفی زاده به عنوان سرپرست جدید فرمانداری روانسر معرفی و از خدمات حسین ویسمرادی قدردانی شد.

هوشنگ بازوند در آئین تودیع و معارفه فرمانداران جوانرود اظهار داشت: مقام معظم رهبری سال ۹۸ را سال رونق تولید نامیده‌اند که تحقق این مهم نیاز به پیش‌درآمدهایی دارد که جذب سرمایه‌گذار و تولید ثروت در منطقه از جمله این پیش‌نیازهاست. بیانیه معظم له تحت عنوان “گام دوم‌انقلاب” راهبردی اساسی است که اگر عملیاتی شود آینده کشور تضمین می‌شود.

وی افزود: امیدوارم که سال جدید سالی خوب برای مردم ایران، به ویژه مردم ولایتمدار استان کرمانشاه و منطقه اورامانات و سالی لبریز از اتفاق‌های خوب همراه با برنامه ریزی مطلوب و حرکت استان در مسیر توسعه باشد.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: ماجرای سیل شیراز قلب تمام ملت ایران را به درد آورد که به خانواده‌های سوگوار تسلیت میگوییم و همه ملت در کنار هم هستیم‌.

وی عنوان کرد: بارندگی‌های اخیر در همه شهرستان‌های ما نیز خساراتی را به بار آورد.

بازوند بیان داشت: دشمن به دنبال تشدید فشار اقتصادی بر معیشت مردم است و اگر رویکردهای مدنظر مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را درست پیگیری کنیم می‌توانیم از تهدید تحریم‌ها، برای کشور فرصت ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه احترام به فرهنگ کار، درونزا بودن اقتصاد و حرکت در مسیر توانمند شدن مردم باید محور برنامه‌های ما باشد، تصریح کرد: سال گذشته صادرات استان ۴۷ درصد رشد داشته است.

استاندار کرمانشاه عنوان کرد: روانسر دروازه اورامانات است و باید با نوآوری و ایجاد رونق در این منطقه، گردشگران را برای بازدید از اورامانات مشتاق تر نمائیم.

وی ادامه داد: ثبت جهانی اورامانات اقدامی ارزشمند است که در نهایت منجر به تولید ثروت برای استان خواهد شد و آیندگان از آن به خوبی یاد خواهند کرد.

ثبت جهانی اورامانات یک فرصت است

شهاب نادری نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با بیان اینکه ثبت جهانی اورامانات یک فرصت است اظهار داشت: اگر هیچ اقدامی انجام نشود بی شک ثبت جهانی اورامانات می‌تواند کم و کاستی‌ها را جبران کند.

وی افزود: در سال ۹۸ شرایط این ثبت جهانی در سازمان یونسکو دیده شده است و این یک امتیاز بزرگ برای جمهوری اسلامی ایران است که بتوانیم پتانسیل‌ها و توانایی یک منطقه به همراه فرهنگ آن، در سطح جهانی نشان دهیم.

حسین ویسمرادی فرماندار پیشین شهرستان روانسر نیز با اشاره به فعالیت‌های ۴ سال و ۷ ماهه‌ی خود در سمت فرماندار این شهرستان اظهار داشت: طی این مدت اگر ما کاری انجام داده ایم حاصل تلاش جمعی همکاران در مجموعه فرمانداری به همراه مدیران کل و مدیران شهرستان بوده که تمامی توان خود را جهت پیشبرد اهداف و پیشرفت شهرستان به کار برده اند.

وی با بیان اینکه از بدو ورود به شهرستان مردم سه مطالبه اصلی را از بنده خواستار شدند که یکی از آنها رفع توقیف مسجد فاروقیه بود افزود: خدا را شاکریم این موضوع رفع شد و موضوع دیگر اداره ثبت اسناد بود که آنهم عملی شد.

ویسمرادی در ادامه افزود: بیمارستان اصلی ترین مطالبه‌ی مردم این شهرستان بوده و هست، و در این مسیر پیش تر اقدام چشمگیری صورت نپذیرفته بود و در حال حاضر تمامی فعالیت‌های ما در طول دوره‌ی ۴ ساله ثبت و مستندات آن موجود است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5607
  • 449 بازدید

برچسب ها