• امروز : پنج شنبه - ۲۵ شهریور - ۱۴۰۰
  • برابر با : 9 - صفر - 1443
  • برابر با : Thursday - 16 September - 2021
فرماندار سرپل‌ذهاب:

سرپل‌ذهاب در تعطیلات نوروز پذیرای هیچ مسافری نیست

  • کد خبر : 16379
  • ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴
سرپل‌ذهاب در تعطیلات نوروز پذیرای هیچ مسافری نیست
سرپل‌ذهاب - فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: تعطیلات نوروز و سال جدید این شهرستان پذیرای هیچ مسافری نیست و از همه هموطنان می‌خواهیم سفر به سرپل‌ذهاب را به زمان دیگری بعد از پایان کرونا موکول کنند.

به گزارش پاتاق نیوز، نورالدین فرزادی پور اظهار کرد: همانطور که موج چهارم ویروس کرونا تهدیدی جدی برای سلامتی مردم است، وظیفه تک تک ما درک این واقعیت است که در شرایط کنونی با ویروس کرونا زندگی کنیم.

 وی اظهار داشت: مردم باید رعایت موازین بهداشتی و استفاد از ماسک و فاصله اجتماعی را برای مقابله با ویروس کرونا را جدی بگیرند.

نماینده عالی دولت در سرپل ذهاب گفت: اگرچه ایام تعطیلات نوروز و آغاز سال نو فرصتی مناسب برای صله رحم و دید و بازدید و حضور در طبیعت و گردشگری است اما شرایط فعلی زمان مناسبی برای پرداختن به این امور نیست و باید برای مقابله با ویروس کرونا حتما از برگزاری هرگونه دورهمی و ترددهای غیرضرور پرهیز کنند.

فرزادی پور ادامه داد: اولویت کنونی در شرایط کنونی سلامتی مردم است از این رو فرصت پیش رو را نباید تبدیل به عاملی برای تهدید سلامت مردم قرار دهیم.

وی اضافه کرد: ما باید بپذیریم که ویروس کرونا در کمین همگان است از این رو وظیفه داریم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی سلامت خود و خانواده و جامعه را حفظ کنیم.

 فرماندار سرپل ذهاب گفت: هم اکنون موردی از ویروس کرونای جهش یافته انگلیسی در این شهرستان مشاهده نشده است.

وی ادامه داد: از ابتدای همه گیری ویروس کرونا در این شهرستان تاکنون یک هزار و ۸۸۵ نفر به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده اند که از این تعداد ۷۲ تن جان خود را از دست داده اند و هم اکنون نیز چهار نفر در بیمارستان شهدای سرپل ذهاب بستری و تحت مراقبت قرار دارند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=16379
  • 85 بازدید