• امروز : چهارشنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 4 - جماد أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 8 December - 2021

سفر رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه به همراه معاون اول رئیس جمهور به کشور سوریه

  • کد خبر : 4562
  • ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰
سفر رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه به همراه معاون اول رئیس جمهور به کشور سوریه

به گزارش پاتاق نیوز، کیوان کاشفی رئیس کمیته اقتصادی ایران و سوریه که در این سفر حضور دارد گفت : این سفر به جهت انجام توافقات برای توسعه روابط سیاسی و اقتصادی بین دو کشور انجام میگیرد. وی با اشاره به حضور۲۰ فعال اقتصادی در این سفر به همراه معاون اول رئیس جمهور از برگزاری […]

به گزارش پاتاق نیوز، کیوان کاشفی رئیس کمیته اقتصادی ایران و سوریه که در این سفر حضور دارد گفت : این سفر به جهت انجام توافقات برای توسعه روابط سیاسی و اقتصادی بین دو کشور انجام میگیرد.
وی با اشاره به حضور۲۰ فعال اقتصادی در این سفر به همراه معاون اول رئیس جمهور از برگزاری جلسات مختلف و بازدید از منطقه آزاد دمشق خبر داد.
همچنین برگزاری فروم اقتصادی با فعالین اقتصادی سوریه، تاسیس مرکز تجارت ایرانیان در دمشق را از دیگر برنامه های این سفر عنوان نمود.

کاشفی افزود : در این سفر دو روز دکتر اسلامی وزیر راه و شهرسازی و مهندس شافعی رئیس اتاق ایران هم حضور خواهند داشت.

گفتنی است از زمان تصدی کاشفی بعنوان رئیس کمیته اقتصادی ایران و سوریه شاهد جهش قابل توجهی در توسعه روابط اقتصادی دو کشور بوده ایم و این دومین هیات بلند پایه ایرانی است که در دوماه گذشته به سوریه سفر کرده است.

 به نظر می رسد حضور کاشفی در این سطح می تواند کمک شایانی به تجار تولید کنندگان ایرانی و همچنین رونق صادرات کشور و خصوصا فرصتی برای‌ تولیدکنندگان در همه سطوح و صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی استان کرمانشاه و کمک به وضعیت اشتغال استان باشد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4562
  • 330 بازدید

برچسب ها