• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022

سقوط کولبر نوجوان پاوه‌ای که دنبال خرید گوشی هوشمند بود

  • کد خبر : 11968
  • ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۲
سقوط کولبر نوجوان پاوه‌ای که دنبال خرید گوشی هوشمند بود

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از خبرگزاری مهر، مانی هاشمی کولبر نوجوان و ۱۴ ساله پاوه‌ای در جریان کولبری دچار حادثه شده و پس از سقوط از ارتفاع از ناحیه سر و صورت مجروح شده است. مانی هاشمی نوجوان ۱۴ ساله اهل روستای شمشیر از توابع پاوه است که چند روز پیش در حین کولبری دچار حادثه […]

به گزارش پاتاق نیوز، به نقل از خبرگزاری مهر، مانی هاشمی کولبر نوجوان و ۱۴ ساله پاوه‌ای در جریان کولبری دچار حادثه شده و پس از سقوط از ارتفاع از ناحیه سر و صورت مجروح شده است.

مانی هاشمی نوجوان ۱۴ ساله اهل روستای شمشیر از توابع پاوه است که چند روز پیش در حین کولبری دچار حادثه شده و از ارتفاع سقوط می‌کند.

به گفته مادر وی، این نوجوان برای تهیه گوشی هوشمند مدتی است که به کمک مادر رفته تا از پس هزینه بالای گوشی هوشمند برآید.

مانی پس از سقوط از ارتفاع از ناحیه سر و صورت دچار آسیب شده و از آنجا که هزینه‌های انتقال وی به بیمارستان کرمانشاه سنگین است در روستا مورد درمان قرار می‌گیرد که درمان روستایی جواب‌گوی جراحت این نوجوان نبوده و پس از پیگیری‌های مستقیم فرماندار پاوه، وی به بیمارستان طالقانی کرمانشاه منتقل می‌شود که با انتشار خبر سقوط مانی طی دستور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمانشاه، همه هزینه‌های درمانی وی را متقبل می‌شود؛ سرانجام شامگاه دوشنبه ۲۴ مرداد مانی زخمی برای انجام جراحی لازم به تهران منتقل می‌شود.

مادر مانی علت سقوط را عبور از بیراهه به خاطر ترس از دستگیری و بازداشت می‌داند، اما تا این لحظه هیچ خبر موثقی از علت سقوط مانی منتشر نشده است.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11968
  • 151 بازدید

برچسب ها