• امروز : شنبه - ۳ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 18 - صفر - 1443
  • برابر با : Saturday - 25 September - 2021

سلفی بگیران زلزله به هیچ کدام از وعده هایشان عمل نکردند

  • کد خبر : 3496
  • ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۴
سلفی بگیران زلزله به هیچ کدام از وعده هایشان عمل نکردند

به گزارش” پاتاق نیوز “مهندس هوشنگ بازوند در نشست با مدیران مجموعه های بیمه بیمه گذار مرتبط با زلزله، اظهار داشت:طی این مدت آسیب دیدگان بسیاری بیمه گران زلزله مراجعه کرده و بخشی از این افراد از خدمات ارایه شده گله مند هستند. وی بیان داشت: طبق گزارش مجموعه های بیمه، در این زلزله زلزله […]

به گزارش” پاتاق نیوز “مهندس هوشنگ بازوند در نشست با مدیران مجموعه های بیمه بیمه گذار مرتبط با زلزله، اظهار داشت:طی این مدت آسیب دیدگان بسیاری بیمه گران زلزله مراجعه کرده و بخشی از این افراد از خدمات ارایه شده گله مند هستند.

وی بیان داشت: طبق گزارش مجموعه های بیمه، در این زلزله زلزله ۲۰۰ میلیارد تومان به آسیب دیدگان زلزله پرداخت کرده اند که رقم بسیار خوبی است.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: در این زلزله تلاش کردیم مستندسازی های مناسبی را در حوزه ی امداد و نجات و آسیب های سازه ای انجام دهیم و پس از تدوین نهایی در اختیار دانشگاه ها و مدیران قرار گیرند تا در زلزله های آینده به کار گرفته شوند‌.

مهندس بازوند افزود: در حوزه بیمه نیز ما با آسیب های متعددی روبرو بودیم که لازم است این مشکلات مستندسازی شده و در اختیار مجموعه های تصمیم گیر و تصمیم ساز این حوزه قرار گیرد.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: در این زلزله سلفی بگیرهایی آمدند و قول و قرارهایی برای کمک به زلزله زده گان دادند ولی دیگر خبری از آن ها نشد.

وی گفت: تاکنون ۱۰ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان برآورد خسارت زلزله کرمانشاه بوده است و اگر نظارت ها در حوزه ساخت و ساز و در حوزه هایی مانند مسکن مهرها، بیمارستان ها و دیگر اماکن خصوصی و دولتی به خوبی صورت می‌گرفت، میزان خسارت ها به نصف می رسید.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=3496
  • 356 بازدید

برچسب ها