• امروز : جمعه - ۲۶ شهریور - ۱۴۰۰
  • برابر با : 10 - صفر - 1443
  • برابر با : Friday - 17 September - 2021
شهردار کرمانشاه:

سند ۵ ساله چشم انداز توسعه کرمانشاه باید در سال ١۴٠٠ اجرایی شود

  • کد خبر : 16560
  • ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
سند ۵ ساله چشم انداز توسعه کرمانشاه باید در سال ١۴٠٠ اجرایی شود
کرمانشاه - شهردار کرمانشاه با تاکید بر اینکه سند ۵ ساله چشم انداز توسعه کرمانشاه تا پایان فروردین ماه تنظیم شود گفت: این سند در سال ١۴٠٠ باید اجرایی شود.

به گزارش پاتاق نیوز، جلسه بررسی سند ۵ ساله چشم انداز توسعه کرمانشاه به ریاست دکتر سعید طلوعی و با حضور معاونین، مدیران مناطق و رؤسای سازمان های شهرداری کرمانشاه برگزار شد.

شهردار کرمانشاه در این نشست، تدوین سند ۵ ساله چشم انداز توسعه کرمانشاه را یکی اسناد بسیار مهم دانست و با بیان اینکه نباید در تصمیم گیری شهری سلیقه ای عمل کرد گفت: این سند باید بصورت علمی و تخصصی تنظیم شود و مطالبات مردم کرمانشاه را نیز باید در آن مد نظر قرار داد چراکه درحال تصمیم گیری درخصوص زندگی مردم و مدیریت شهری هستیم.

وی با بیان اینکه این سند تا پایان فروردین ماه سال جدید باید تنظیم و در سال ١۴٠٠ عملیاتی شود، افزود: مدیریت شهری را باید با برنامه پیش برد و ما در این سند باید بدانیم اکنون در کجا قرار داریم و سال ١۴٠۵ در کجا خواهیم بود، باید بدانیم تاکنون چه اقداماتی صورت گرفته و تا سال ١۴٠۵ چه اقداماتی صورت خواهد گرفت.

دکتر سعید طلوعی تصریح کرد: این سند برکات زیادی دارد که حتی در اجرای پروژه ها، بودجه آن و روش اجرای آن نیز پیش بینی می شود.

شهردار کرمانشاه ادامه داد: تمامی مدیران شهرداری موظفند که با مشاور این طرح همکاری لازم را داشته باشند، نظرات و تجربیات را منتقل و یک سند قوی با برنامه ریزی درست ارائه کنند.

وی درپایان با بیان اینکه باوجود مشکلات اقتصادی اما شهر کرمانشاه زنده و اقدامات زیباسازی شهر درحال اجراست گفت: در این سند باید مشکلات اقتصادی و حتی قصور مدیران نیز مد نظر باشد و از مردم نیز درخواست داریم ما را در تنظیم هرچه بهتر این سند یاری کنند.

لازم به ذکر است که در این نشست، مشاور طرح و مدیران مناطق و سازمان ها نظرات خود درخصوص تنظیم سند ۵ ساله چشم انداز توسعه کرمانشاه را بیان کردند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=16560
  • 73 بازدید