• امروز : پنج شنبه - ۷ بهمن - ۱۴۰۰
  • برابر با : 24 - جماد ثاني - 1443
  • برابر با : Thursday - 27 January - 2022
فرماندار سنقروکلیایی:

«سنقروکلیایی» شهرستان سبز به لحاظ گازرسانی شد

  • کد خبر : 15660
  • ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۷
«سنقروکلیایی» شهرستان سبز به لحاظ گازرسانی شد
سنقروکلیایی - فرماندار سنقروکلیایی از تحقق گازرسانی ١٠٠ درصدی به روستاهای این شهرستان خبر داد و گفت: تمامی ٢١٢ روستای شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده‌اند.

به گزارش پاتاق نیوز، غلامرضا مرتضوی از تحقق وعده گازرسانی ۱۰۰درصدی به روستاهای سنقروکلیایی خبر داد و گفت: سنقروکلیایی اولین شهرستان سبز استان کرمانشاه در فهرست گازرسانی کشور قرار گرفت.

وی با اشاره به واگذاری ۱۲ هزار اشتراک از سال ۹۲ تاکنون و گازرسانی به ١٩۶ روستا، گفت: با اجرای پروژه‌های گازرسانی در این شهرستان اکنون بیش از ٣٢ هزار مشترک روستایی و شهری از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

فرماندار سنقرو کلیایی افزود: گازرسانی در شهرستان سنقرو کلیایی با توجه به موقعیت جغرافیایی و با وجود کوهستانی و سردسیر بودن منطقه همواره سختی‌هایی را به همراه داشته که با تلاش بی‌وقفه خدمتگزاران و خادمین این حوزه اکنون ۱۰۰درصد روستاهای این شهرستان از گاز طبیعی برخوردار هستند.

وی بیان کرد: سنقروکلیایی اولین شهرستان سبز استان است که در فهرست تکمیل گازرسانی کشور قرار گرفته است.

مرتضوی افزود: جهش بزرگ دولت در گازرسانی به روستاها با ضریب نفوذ ١٠٠درصدی به قدری چشمگیر است که این رقم در مقایسه با هشت سال پیش در شهرستان تنها به مقدار ۱۰ درصد بود.

فرماندار سنقروکلیایی در پایان ضمن اشاره به تحقق این دستاورد در سایه همدلی همگانی از پیگیری‌های استاندار و زحمات نماینده  مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، مسئولین و دست اندرکاران تحقق این مهم تقدیر و تشکر کرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=15660
  • 313 بازدید