• امروز : پنج شنبه - ۲۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 21 - محرم - 1444
  • برابر با : Thursday - 18 August - 2022
مدیر بورس منطقه‌ای کرمانشاه:

سهام داران از فروش هیجانی سهام خود پرهیز کنند

  • کد خبر : 14024
  • ۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۷
سهام داران از فروش هیجانی سهام خود پرهیز کنند
مدیر بورس منطقه‌ای کرمانشاه گفت: روند رو به رشدی در انتظار شاخص بورس است، به سهام داران توصیه می شود از فروش هیجانی سهام خود پرهیز کنند.

 به گزارش پاتاق نیوز،  بهمن مدیر بورس منطقه‌ای کرمانشاه با بیان اینکه امروز شاهد رشد ۲۶ هزار واحدی شاخص بورس بودیم، گفت: این روند رشد قطعا ادامه دار خواهد بود و بازار سرمایه به روز‌های خوب خود باز می‌گردد، اما آن چیزی که حائز اهمیت می‌باشد این است که سهام داران باید نگاه بلند مدت به بازار داشته باشند.

وی تأکید کرد: سرمایه گذاران در بورس باید از فروش هیجانی خودداری کنند و با توجه به اینکه شاخص به کمترین میزان خود رسیده هم اکنون شرایط خوبی برای خرید سهم است.

به گفته مدیر بورس منطقه‌ای کرمانشاه از ابتدای سال ۸۶ تا اخر مهرماه سال جاری ۶۰۴ هزار نفر در استان کرمانشاه کد بورسی گرفته اند که از این تعداد ۵۶۰ هزار کد تنها در شش ماهه امسال صادر شده است.

بهمن با بیان اینکه به امار خرید و فروش انلاین دسترسی نداریم، گفت: با این وجود برآورد می‌شود حجم معاملات بورس در استان کرمانشاه از ابتدای سال تا اخر مهر ماه به ۲۰ هزار میلیارد تومان رسیده باشد.

وی همچنین در خصوص سهام عدالت خاطرنشان کرد: سفارش فروش لزوما به معنای فروش سهم نیست چرا که باید خریدار باشد و به سهامداران توصیه می‌شود که با توجه به روند مثبت بورس در آینده، از فروش سهام عدالت خود داری کنند.

مدیر بورس منطقه‌ای کرمانشاه همچنین در ارتباط با مشکلات سهام دارانی که سهام عدالت خود را فروخته اند، اما پولی به حساب ان‌ها واریز نشده، گفت: از دلایل این مشکل می‌تواند شماره حساب اشتباه یا اختلالات بانکی باشد که شهروندان برای پیگیری می‌توانند با شرکت سپرده گذاری مرکزی تماس بگیرند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=14024
  • 167 بازدید

برچسب ها