• امروز : سه شنبه - ۲۷ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 16 - شوال - 1443
  • برابر با : Tuesday - 17 May - 2022

سهام عدالت را نگه دارید/ مشمولان جدید سهام عدالت در طرح مجلس

  • کد خبر : 11006
  • ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۹:۲۵
سهام عدالت را نگه دارید/ مشمولان جدید سهام عدالت در طرح مجلس

به گزارش پاتاق نیوز ، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه گفت: توصیه بر این است سهام عدالت که ارزش آن ۳۰ برابر ارزش اولیه است را ‌نگه‌ دارید. امیرحمزه حیدریان امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص آخرین جزئیات وضعیت سهام عدالت، اظهار داشت: نهم اردیبهشت ماه امسال سهام عدالت با دستور مقام معظم […]

به گزارش پاتاق نیوز ، مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه گفت: توصیه بر این است سهام عدالت که ارزش آن ۳۰ برابر ارزش اولیه است را ‌نگه‌ دارید.

امیرحمزه حیدریان امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص آخرین جزئیات وضعیت سهام عدالت، اظهار داشت: نهم اردیبهشت ماه امسال سهام عدالت با دستور مقام معظم رهبری انقلاب اسلامی آزاد شد.

وی ادامه داد: سازمان خصوصی‌سازی هم دو روش مستقیم و غیرمستقیم را برای مدیریت سهام توسط مردم ایجاد کرد که حدود ۵۳ درصد دارندگان سهام عدالت استان روش مستقیم را انتخاب کردند.

سهام عدالت سرمایه‌ای ارزشمند

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه ادامه داد: دولت اخیرا مصوب کرده دارندگان سهام عدالت که روش مستقیم را انتخاب کردند، می‌توانند ۳۰ درصد دیگر از سهام خود را بفروشند یعنی در مجموع از ابتدا تا الان ۶۰ درصد از سهام را می‌تواند از طریق کارگزاری‌ها و یا بانک به فروش برسانند

وی ادامه داد: توصیه بر این است سهام عدالت که ارزش آن ۳۰ برابر ارزش اولیه است را ‌نگه‌ دارید، ولی در شرایطی که نیاز مبرم به پول دارید می‌توانید، بفروشید.

حیدریان تصریح کرد: دولت همچنین مصوب کرده دارندگان سهام عدالت می‌توانند از بانک‌‌ها تسهیلات کارت اعتباری بگیرند که مزایای ویژه‌ای دارد، لذا بانک‌ها مکلف شده‌اند این تسهیلات را در اختیار دارندگان سهام عدالت قرار دهند.

وی با بیان اینکه  75 درصد از کرمانشاهی‌ها مشمول سهام عدالت هستند خطاب به هم‌استان‌های جامانده، گفت: مجلس هم در حال گذراندن مصوبه‌ای است برای کسانی که از دریافت سهام عدالت به انواع مختلف محروم شده‌اند تا ان‌شاءالله بتواند صاحب سهام عدالت شوند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=11006
  • 132 بازدید

برچسب ها