• امروز : جمعه - ۲۶ شهریور - ۱۴۰۰
  • برابر با : 10 - صفر - 1443
  • برابر با : Friday - 17 September - 2021

سهم یک درصدی بیکار ترین استان کشور از ششمین استخدامی فراگیر کشوری

  • کد خبر : 4437
  • ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
سهم یک درصدی بیکار ترین استان کشور از ششمین استخدامی فراگیر کشوری

به گزارش پاتاق نیوز: چند سالی ست که طبق آمار های دولتی کرمانشاه بیکارترین استان کشور است و این بیکاری موجب شده است که آمار معضلات اجتماعی چون اعتیاد، طلاق، و بزه کاری اجتماعی روندی صعودی پیدا کند. چندی پیش نیز در آماری کرمانشاه را گرانترین استان کشور و هم تراز با پایتخت اعلام کردند […]

به گزارش پاتاق نیوز:

چند سالی ست که طبق آمار های دولتی کرمانشاه بیکارترین استان کشور است و این بیکاری موجب شده است که آمار معضلات اجتماعی چون اعتیاد، طلاق، و بزه کاری اجتماعی روندی صعودی پیدا کند.
چندی پیش نیز در آماری کرمانشاه را گرانترین استان کشور و هم تراز با پایتخت اعلام کردند که این هم غمی دو چندان بر دوش مردمان سینه ستبر بود.

بعد از مدتها که دولت در حال برگزاری آزمون استخدامی است و به ۶ هزار نیروی کار جدید احتیاج دارد سهم این استان جنگ دیده از این تعداد فقط ۸۶ نفر، معادل یک و ۳۵ صدم درصد می باشد.

حال باید پرسید؟؟!!
-سهم نمایندگان و استاندار کرمانشاه از این بی تدبیری دولت چقدر است؟
-سهم دولت از معضلات به وجود آمده در کرمانشاه چقدر است؟

مدیریت ارشد استان مدت هاست که درگیر رسانه بازی است و گویی استاندار تعداد افراد خاص رسانه ای نماست نه مردم.
نمایندگان استان کرمانشاه هم که با توجه نزدیک شدن انتخابات مجلس به فکر ایجاد شبکه تبلیغات و مجلس ختم رفتن هستند که از قافله تبلیغات عقب نیفتند و در مجلس یازدهم هم صاحب کرسی باشند.

مقصر اصلی وضع کنونی کرمانشاه چه کسانی هستند؟ آیا ایجاد نارضایتی در کرمانشاه و عدم نگاه به پتانسیل های این استان برای فقر زدایی و ایجاد اشتغال تعمدی است؟

معین یزدانی فعال رسانه

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4437
  • 468 بازدید

برچسب ها