• امروز : پنج شنبه - ۲۵ شهریور - ۱۴۰۰
  • برابر با : 9 - صفر - 1443
  • برابر با : Thursday - 16 September - 2021
فرماندار کنگاور:

سه راهی شهید زنگنه کنگاور یکی از مهم‌ترین گلوگاه‌های کشور است

  • کد خبر : 16310
  • ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴
سه راهی شهید زنگنه کنگاور یکی از مهم‌ترین گلوگاه‌های کشور است
کنگاور - فرماندار کنگاور گفت: سه راهی شهید زنگنه در مسیر کنگاور به صحنه با توجه به محل قرارگیری و جغرافیایی یکی از مهم‌ترین گلوگاه‌های استراتژیکی کشور محسوب می شود.

به گزارش پاتاق نیوز، فرزاد الماسی روز چهارشنبه در جلسه بررسی و ساماندهی سه راهی شهید زنگنه که در سرسرای فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به اینکه گلوگاه شهید زنگنه یکی از شاهراه‌های اصلی به غرب کشور محسوب می‌شود، اظهار داشت: این گلوگاه نقش بسیار مهمی در حوزه بازدارندگی جرائم و کشفیات مختلف دارد.

او امنیت را زیربنای توسعه جوامع مختلف عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: نقش گلوگاه شهید زنگنه در تامین امنیت منطقه، در استان و کل کشور بر کسی پوشیده نیست.

فرماندار کنگاور از پیگیری جهت ساماندهی اصولی این گلوگاه خبر داد و افزود: پیگیری‌ و مکاتبات زیادی در جهت تامین اعتبار، ساماندهی اصولی و ایجاد سایبان برای سه راهی شهید زنگنه انجام‌شده که با جدیت دنبال خواهیم کرد.

الماسی اضافه کرد: البته با توجه به زمان بر بودن ساماندهی اصولی، باید در کوتاه مدت و تا قبل از پایان سال برخی از مشکلات و کمبودها نیز مرتفع گردد.

وی در ادامه به بازدید میدانی که به همراه اعضای شورای تامین از سه راهی شهید زنگنه صورت گرفت، اشاره کرد و افزود: در این بازدید مشکلات و نواقص موجود احصا شد که باید دستگاههای مربوطه نسبت به رفع مشکلات از جمله لاین بندی، نصب موانع و سرعت گیر، تامین روشنایی، احداث چاله سرویس و انسداد راههای انحرافی تا قبل از شروع سال جدید و ایام نوروز اقدام نمایند.

سه راهی شهید زنگنه در هفت کیلومتری خروجی شهر کنگاور به سمت شهرستان صحنه قرار دارد که راه ارتباطی سه شهرستان کنگاور، نهاوند و صحنه از این نقطه می گذرد.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=16310
  • 103 بازدید