• امروز : دوشنبه - ۲۶ اردیبهشت - ۱۴۰۱
  • برابر با : 15 - شوال - 1443
  • برابر با : Monday - 16 May - 2022

سه روز توقیف خودرو در انتظار رانندگان تاکسی فاقد ماسک

  • کد خبر : 12007
  • ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۶
سه روز توقیف خودرو در انتظار رانندگان تاکسی فاقد ماسک

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل سازمان حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه، از تشدید برخورد با رانندگان تاکسی فاقد ماسک در پی شیوع موج سوم ویروس کرونا خبر داد. سجادسلیمانی گفت: با توجه به نزدیک شدن فصل پاییز و هشدار پزشکان مبنی براحتمال گسترش شیوع بیماری کرونا در کشور، تداوم عملیات ضدعفونی مستمر ناوگان و تشدید برخورد […]

به گزارش پاتاق نیوز، مدیرعامل سازمان حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه، از تشدید برخورد با رانندگان تاکسی فاقد ماسک در پی شیوع موج سوم ویروس کرونا خبر داد.

سجادسلیمانی گفت: با توجه به نزدیک شدن فصل پاییز و هشدار پزشکان مبنی براحتمال گسترش شیوع بیماری کرونا در کشور، تداوم عملیات ضدعفونی مستمر ناوگان و تشدید برخورد با رانندگان خودرو‌های تاکسی فاقد ماسک به طور جدی در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.

وی افزود: به همین منظور سازمان حمل ونقل مسافر شهر کرمانشاه در پی اخذ احکام قضایی و دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی ستاد ملی کرونا، عدم استفاده از ماسک توسط رانندگان را به عنوان یک تخلف محسوب کرده و در همین رابطه بیش از ۹۶ دستگاه خودرو تاکسی فاقد ماسک توسط بازرسان تاکسیرانی با همکاری پلیس راهور اعمال قانون شده اند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه اظهار داشت: بر اساس آمار‌های اعلام شده از سوی نهاد‌های مرتبط ۲۶ درصد از انتقال ویروس کرونا از طریق حمل و نقل عمومی صورت میگیرد که این موضوع می‌طلبد رانندگان و مسافران تاکسی و اتوبوس برای حفظ سلامتی خود و دیگران به صورت جدی استفاده از ماسک را مد نظر داشته باشند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12007
  • 116 بازدید

برچسب ها