• امروز : پنج شنبه - ۱۶ تیر - ۱۴۰۱
  • برابر با : 8 - ذو الحجة - 1443
  • برابر با : Thursday - 7 July - 2022

سومین نمایشگاه گل و گیاه در کرمانشاه

  • کد خبر : 5096
  • ۰۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۱
سومین نمایشگاه گل و گیاه در کرمانشاه

بنفشه امامی نیا مدیر امور نمایشگاهی نمایشگاه بین المللی کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار پاتاق نیوز، اظهار داشت:نمایشگاه گل و گیاه، گیاهان دارویی و تجهیزات گلخانه ای کرمانشاه از تاریخ ۱۳ لغایت ۱۸ اسفندماه در محل نمایشگاه بین المللی کرمانشاه در فضای ۲۰۰۰ متری و با حضور ۹۰ شرکت از استان های همدان، زنجان، گیلان، […]

بنفشه امامی نیا مدیر امور نمایشگاهی نمایشگاه بین المللی کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار پاتاق نیوز، اظهار داشت:نمایشگاه گل و گیاه، گیاهان دارویی و تجهیزات گلخانه ای کرمانشاه از تاریخ ۱۳ لغایت ۱۸ اسفندماه در محل نمایشگاه بین المللی کرمانشاه در فضای ۲۰۰۰ متری و با حضور ۹۰ شرکت از استان های همدان، زنجان، گیلان، مازندران، آذربایجان غربی، اصفهان، تهران برگزار میگردد.
وی هدف از برگزاری این نمایشگاه را آشنا شدن بازدید کنندگان با شرکت های جدید گل و  گیاه  و گلخانه دانست و افزود: پیش بینی میشود از این نمایشگاه استقبال خوبی به عمل آید.
مدیر امور نمایشگاهی نمایشگاه بین المللی کرمانشاه ادامه داد: امیدواریم که مردم با توجه بیشتر به گلها و گیاهان بتوانند  به توسعه و پیشرفت  تولیدکنندگان و فروشندگان این بخش  کمک نمایند.
امامی نیا با با اشاره با مساله اهمیت صادرات گل و گیاه تصریح کرد: صادرات ۱۰۰ شاخه  گل رز معادل یک بشکه نفت ارز آوری دارد و با توجه به افزایش نرخ ارز می توان با تمرکز بر صادرات این محصول با ارزش تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد.
وی افزود: توسعه گل و گیاه زینتی نقش بسیار مهمی در تعدیل وابستگی اقتصاد کشور به صادرات نفتی دارد.
امامی نیا در خصوص برنامه های جانبی نمایشگاه افزود: همزمان با این نمایشگاه، نمایشگاه صنایع دستی و سوغات با حضور طیف گسترده ای از فروشندگان صنایع دستی و سوغات کشور برگزار میگردد.
وی گفت: تنوع شرکت کنندگان از محاسن این نمایشگاه است که میتواند پاسخگوی تمامی سلایق در زمینه های فوق باشد.
مدیر امور نمایشگاهی نمایشگاه بین المللی کرمانشاه در پایان گفت: انشالله که همشهریان عزیز در ایام برگزاری این نمایشگاه با ما همراه بوده و ضمن بازدید از گل ها و گیاهان موجود با خرید از مشارکت کنندگان حمایت نموده و زمینه ی رشد و پیشرفت صنعت مذکور را فراهم نمایند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=5096
  • 584 بازدید

برچسب ها