• امروز : چهارشنبه - ۱۷ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 4 - جماد أول - 1443
  • برابر با : Wednesday - 8 December - 2021

سونامی فحشا با عنوان بوتیک

  • کد خبر : 9690
  • ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۶
سونامی فحشا با عنوان بوتیک

به گزارش پاتاق نیوز، در شماره‌های قبلی نشریه پاتاق در مطلبی از دادستان محترم و دستگاه‌های نظارتی در استان خواستیم تا با رصد قوی‌تری نسبت به فروشگاه‌های البسه زنانه وارد فاز برخورد با هنجارشکنان شوند. اما در این شماره قصد داریم پرده از فاز دیگری پشت‌پرده‌های این فروشگاه‌ها برداریم. به تازگی برخی از نام «بوتیک» برای […]

به گزارش پاتاق نیوز، در شماره‌های قبلی نشریه پاتاق در مطلبی از دادستان محترم و دستگاه‌های نظارتی در استان خواستیم تا با رصد قوی‌تری نسبت به فروشگاه‌های البسه زنانه وارد فاز برخورد با هنجارشکنان شوند.
اما در این شماره قصد داریم پرده از فاز دیگری پشت‌پرده‌های این فروشگاه‌ها برداریم.
به تازگی برخی از نام «بوتیک» برای ترویج علنی فحشا در غفلت دستگاه‌های نظارتی کرمانشاه استفاده می‌کنند.
همانطور که در شماره‌های قبلی نشریه پاتاق به آن اشاره شد زنان باحیا شهرمان این روزها برای تهیه لباس مناسب شخصیت یک زن با مشکل روبه‌رو هستند و این در حالی است که شما با مراجعه به اولین بوتیک در برخی مناطق شهر کرمانشاه می‌توانید انواع و اقسام پوشاک زننده و هنجارشکن را تهیه نمایید.
صاحبان این فروشگاه‌ها روز به روز و مرحله به مرحله وقتی غفلت دستگاه‌های نظارتی را می‌بینند به ریش آنها خندیده و وارد فاز جدیدی از هنجارشنکی می‌شوند.
شاید همه ما بارها از کنار این هنجارشکنان بی توجه گذشته باشیم، اما تبلیغات مجازی یکی از بوتیک‌های معروف این روزهای کرمانشاه توجه مرا خیلی به خودش جلب کرد که با بررسی کوچکی اطلاعاتی نسبت به این مغازه خاص بدست آوردم.
به تازگی بوتیکی با نام B_C در یکی از پاساژهای خیابان شهید جعفری کرمانشاه پا را فراتر از حد معمول هنجارشکنان گذاشته و شاید به تعبیری در حال آزمایش میزان غفلت دستگاه‌های نظارتی است برای باز کردن راه سایر همکارانش.
این مغازه که از روزهای اول فعالیتش با شکل و شمایل متفاوتی وارد بازار کار شده بود این روزها در صفحه اینستاگرامش اقدام به انتشار تصاویر مدل‌های زن و زنده با شکل و شمایلی زننده کرده است.
این پیج اینستاگرامی که در راستای تبلیغات بکار گرفته شده، به اینجا بسنده نکرده و در اقدامی نادر در شهر دالان کربلا و دروازه نجف، حداقل حجاب را از سر زنان برداشته و با پوشاندن لباس‌های زننده و غیرمتعارف اقدام به انتشار فیلم مدل‌آنها در پیج مذکور گشته است.
این پایان ماجرای غم‌انگیز غفلت نهادهای نظارتی نیست و به تازگی کلیپی با عنوان تبلیغات این بوتیک توسط فتو «س» با استفاده از مدل‌های زن کرمانشاهی ساخته شده و در آن بانهایت بی‌شرمی زنان این مرز و بوم نیمه برهنه به نمایش در آمده اند.
روی صحبت نگارنده به هیچ عنوان صاحبان بوتیک و گردانندگان این پیج نیست، زیرا هدف و پشت‌پرده نفوذ دستگاه‌های اطلاعاتی بیگانه در آنان به راحتی قابل مشاهده است اما هدف اصلی نگارش این گزارش مسئولین نهادهای نظارتی و امنیتی است که یا از این مساله مطلع نیستند که به آنها اطلاع می‌دهیم و اعلام می‌کنیم آماده‌ایم همه اسناد و مدارک را تحویل آنان دهیم و یا مطلع هستند و به سادگی از کنار آن میگذرند که باید گفت: مراقب باشید که روزی دختران خودمان گرفتار این دام نشوند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=9690
  • 420 بازدید

برچسب ها