• امروز : دوشنبه - ۵ مهر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 20 - صفر - 1443
  • برابر با : Monday - 27 September - 2021
مسوُول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه:

سپاه ۸۰ میلیارد تومان بسته معیشتی بین نیازمندان کرمانشاه توزیع کرد

  • کد خبر : 16557
  • ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲
سپاه ۸۰ میلیارد تومان بسته معیشتی بین نیازمندان کرمانشاه توزیع کرد
مسوُول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه از ابتدای شروع نهضت کمک‌های مومنانه سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) در استان بیش از ۲۹۰ هزار بسته معیشتی تهیه و توزیع کرده است گفت: ارزش این بسته‌ها در مجموع به ۸۰ میلیارد تومان می‌رسد.

به گزارش پاتاق نیوز، سرهنگ کامران هزارخانی روز چهارشنبه در آیین توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان در ورزشگاه امام خمینی (ره) کرمانشاه، افزود: این هفتمین مرحله نهضت کمک‌های مومنانه است که سپاه با همکاری بنیاد مستضعفان، کمیته امداد، خیرین و دیگر نهادهای متبط برگزار می‌کند و در این مرحله هم ۱۰ هزار بسته معیشتی که ارزش هر بسته ۴۰۰ هزار تومان است، بین نیازمندان توزیع می‌شود.

وی با اشاره به اینکه نهضت کمک‌های مومنانه در ماه مبارک رمضان هم ادامه دارد، گفت : علاوه بر این کمک‌ها سپاه در تهیه جهیزیه، تهیه و توزیع غذای گرم و توزیع اقلام بهداشتی یاریگر مردم بوده و تا زمانی که مشکلات مردم به طور کامل رفع نگردد سپاه در کنار مردم ایستاده است.

این فرمانده سپاه در خصوص نحوه شناسایی نیازمندان هم گفت: پایگاه‌های مقاومت بسیج در محلات افراد نیازمند را شناسایی می‌کنند و این افراد کسانی هستند که کرونا معیشت آنها را دچار مشکل کرده و تا به امروز سپاه توانسته است ۱۰۰ هزار نیازمند در سطح استان شناسایی کند که تحت حمایت هیچ ارگان و نهاد حمایتی نیستند.

مسوُول سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه ادامه داد: یکی دیگر از روش‌های شناسایی نیازمندان طرح شهید سلیمانی است که بعد از شروع این طرح که در کل کشور با همکاری سپاه و وزارت بهداشت انجام شد، تیم‌های حمایتی در محلات حضور دارند و خانواده‌های نیازمند و ضرر دیده از کرونا را شناسایی و در بانک اطلاعاتی خود ثبت می‌کنند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=16557
  • 86 بازدید