• امروز : دوشنبه - ۱۷ مرداد - ۱۴۰۱
  • برابر با : 11 - محرم - 1444
  • برابر با : Monday - 8 August - 2022

سیر صعودی کرونا در استان نگران کننده است

  • کد خبر : 12074
  • ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
سیر صعودی کرونا در استان نگران کننده است

به گزارش پاتاق نیوز، استاندار کرمانشاه با ابراز نگرانی از سیر صعودی کرونا در استان گفت: متأسفانه حساسیت مردم در خصوص رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی کاهش چشمگیری داشته است. جلسه ستاد ملی کرونا امروز به صورت ویدئو کنفرانس به ریاست رییس جمهور و با حضور استانداران و روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور و اعضای ستاد‌های ملی و […]

به گزارش پاتاق نیوز، استاندار کرمانشاه با ابراز نگرانی از سیر صعودی کرونا در استان گفت: متأسفانه حساسیت مردم در خصوص رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی کاهش چشمگیری داشته است.

جلسه ستاد ملی کرونا امروز به صورت ویدئو کنفرانس به ریاست رییس جمهور و با حضور استانداران و روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور و اعضای ستاد‌های ملی و استانی برگزار شد.

هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در این نشست و در جمع اعضای ستاد استانی مقابله با کرونا گفت: متأسفانه در استان شاهد سیر صعودی ابتلا به ویروس کرونا هستیم و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی نیز به زیر ۵۰ درصد کاهش یافته است که برای این موضوع باید تصمیمات جدی تری بگیریم.

وی افزود: از هم استانی‌ها تقاضا داریم رعایت دستورالعمل‌ها را به صورت جدی مد نظر داشته باشند چرا که هر چه نسبت به این موضوع بی تفاوت‌تر باشیم استان در وضعیت سخت تری قرار می‌گیرد.

بر اساس آخرین امار دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه تا کنون ۵۷۱ نفر در استان بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=12074
  • 116 بازدید

برچسب ها