• امروز : سه شنبه - ۱۶ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 3 - جماد أول - 1443
  • برابر با : Tuesday - 7 December - 2021

سیستم های امنیتی کوتاه بیایند ما می‌دانیم چطور جوابتان را بدهیم

  • کد خبر : 4209
  • ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۹:۰۰
سیستم های امنیتی کوتاه بیایند ما می‌دانیم چطور جوابتان را بدهیم

به گزارش پاتاق نیوز،  غلامرضا امیری در مراسم معارفه شهردار کرمانشاه با اشاره به تلاش‌های برخی تشکل‌ها و احزاب برای انحلال شورای شهر کرمانشاه به ارائه توضیحاتی در مورد پروسه انتخاب شهردار پرداخت و اظهار داشت: بعد از استعفای شهردار سرپرست انتخاب شد و در تاریخ اول مهرماه و ۸۰ روز بعد از انتخاب سرپرست […]

به گزارش پاتاق نیوز،  غلامرضا امیری در مراسم معارفه شهردار کرمانشاه با اشاره به تلاش‌های برخی تشکل‌ها و احزاب برای انحلال شورای شهر کرمانشاه به ارائه توضیحاتی در مورد پروسه انتخاب شهردار پرداخت و اظهار داشت: بعد از استعفای شهردار سرپرست انتخاب شد و در تاریخ اول مهرماه و ۸۰ روز بعد از انتخاب سرپرست اعضای شورای شهر شهردار را انتخاب کردند.
وی با بیان اینکه قانون در مورد اینکه بعد از اتمام ۹۰ روز موعد مقرر انتخاب شهردار چکار باید کرد سکوت کرده افزود: بعد از انتخاب شهردار فرمانداری به این انتخاب اعتراض کرد و ما اصرار کردیم، لذا به هیات حل اختلاف ارجاع داده شد و این موضوع ۲۸ روز طول کشید تا ۲۳ آبان‌ماه با ۲۵ روز اختلاف شهردار را انتخاب کردیم.
رییس شورای شهر کرمانشاه بیان داشت: از طرف خودم و نمایندگان شورای شهر بابت این تاخیر از مردم عذرخواهی می‌کنم، اما به هرحال این مشکل گریبانیر اکثر کلانشهرها بوده و هست.
امیری تصریح کرد: ما ۱۱ نفر هستیم که باید یک نفر شهردار را انتخاب کنیم و دموکراسی ما اینجوری است که یک حرف به کرسی نمی‌نشیند و نظرات متفاوت است.
وی با اشاره به تهمت‌ و تخریب شهردار کرمانشاه توسط برخی از احزاب گفت: انتخاب شهردار در شورای شهر باید انجام شود و بعد از استعلامات امنیتی صورت می‌گیرد و در نهایت حکم صادر می‌شود و در مورد شهردار منتخب هم این روال انجام شده است.
رییس شورای شهر کرمانشاه تصریح کرد: آنهایی که می خواستند تشکیلاتی را به استانداری تحمیل کنند و استاندار نپذیرفته حالا در مقابل شهردار منتخب و هیات حل اختلاف قرار گرفته اند و به استاندار حمله و عقده گشایی می کنند.
امیری اظهار داشت: آقایانی که تمام حزبشان به ۳۰ نفر هم نمی رسد، کارشان به جایی رسیده که می خواهند شورای شهر را از انتخاب شهردار پشیمان کنند.
وی افزود: بله ما پشیمانیم، ولی پشیمان از این هستیم که که چرا قبلا طلوعی را به عنوان شهردار انتخاب نکردیم.
رییس شورای شهر کرمانشاه با اشاره به سوابق جبهه سردار طلوعی شهردار منتخب کرمانشاه گفت: آنهایی که حمله کردید و تهمت زدید سیستم های امنیتی اگر کوتاه بیایند و جوابتان را ندهند ما می‌دانیم چطور جوابتان را بدهیم.

لینک کوتاه : http://pataghnews.ir/?p=4209
  • 353 بازدید

برچسب ها